Kokios firmos spiningai jusu manymu yra geriausi

sutinku su tavimi, taciau ka daryt tarkim jei meskerykociui galiu skirti iki 200 lituku? vat ir tenka derintis… mielai gaudyciau st.croix ar lamiglass ar g.loomis, bet tai man asmeniskai dar per auksta klase, kadangi as gaudau ne vien spinu ir nesispecializuoju konkreciam zukles bude Laimingas Labas

Aciu Kestakui uz nuoroda. Labai praverte pasirenkant konkretu modeli. O su Loomis’u nesutinku. Taip, as kaip ir Tu turbut vertinam gaminio kokybe. Manau geriau pirkti Dragon geriausia modeli, nei tarkim Loomis ar Daiwa pigiausia. Tuo labiau, kad Dragon spiningai HM62 ir HM 80 tikrai kokybiski, gaminami is Loomis blanko, auksciausios klases anglies ir t.t. HM 80 yra ranku darbo. Spiningams yra sertigikatas, spiningo nr., suteikiama garantija. Juos man parekomendavo Gintaras Nauckunas ir Gintautas Stancikas. As taip pat nemaniau, kad lenkai gali pagaminti gera iranki. G. Nauckunas tokiu zvejoja ir labai giria. Taip pat is keliu zveju, kurie siais spiningais zvejoja, girdejau puikiu atsiliepimu. Vertinami jie labiau nei Shimano. Savo HM62 modeliuka gausiu tik vasario men, zadejo man parvesti is parodos Lenkijoje. Taigi galesiu parodyti ar leisti ismeginti paciam. Pagarbiai,

Pas ką užsisakei ir jei nepaslaptis kiek paliksi.

Uzsisakiau pas viena zveja-sportininka, jis ir sau vesis, gal dar kiek pardavimui. Kaina apie 350 Lt. gali pasiziureti: firmadragon.pl/strony/indeksystron/indexoferta.html