Kokios firmos spiningai jusu manymu yra geriausi

Aš manau kad geriausias tas kuris prie rankos limpa…O tik po to lia lia ir lia lia…

geriausias tas su kuriuo pats zuvauji ir kuri pats issirinkai, nesvarbu uz kokia suma pinigu. man niekuo neblogas trab-pukas Šypsena keturi metai tarnauja ir neturiu jokiu priekaistu jam. ir zinau, kad apie pensija jis dar tikrai negalvoja Nekaltasvot imeno, geriausias tas, su kuriuo moki zvejot Mirktgali svaidyt ir uz pora saibu isigyta spin., bet jei sulauzysi is antro uzmetimo, tuomet ir leliakai nesuveix Mirkt

a nu va, dabar aišku Taip Taip Taip Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Ta ir turejau omeny. Dabar gaudau jaxonu ir jis man pats mieliausias, bet laikiau Kukoc croixiuka, tai dar kito tokio nelaikiau Cha cha

analogicno kaliuha, tik as su salacio mosikavau Šypsenao g.loomis man per minksti isrodo, nu bet cia skonio reikalas

Prietarais netikiu NeNusipirkau pusfabrikati “NoName’a” ir vargo nematau. Kazhkas sake, kad bus matyt, kai uzhkibs irbesne rybka. Uzhkibo… ir zhinokit… NEsuluzho. Ir kelmeli neviena shiemet in krantu ishtysiau.

manp pusiau turginis variantas man pats geriausias, kol neisbandei kazko geresnio ir neispi*dejai tinka tai ka turi… cia gal kiek daugiau itakos turi rite, o ne kotas Angelas Angelas

sunku pasakyti. vieniem patinka pvz DAM firmos spiningai, kitiems Trabucco ir taip toliau.

Vistik manau, kad tas kotas geriausias, katras “prilimpa” prie rankos TaipMan pvz trečias pirktas Jaxon Genesis Zander-240 (užmetimas lygtai 5-20 Nekaltas) tikrai “prilipo” Gerai Ieškojau vėliau tokio pat 270 arba 300, ale jau niekur nebradau - nebegamina Liūdnas ŽliumbiaTai vat buvo jis “prilipęs”, kol kai ne kas galūnę nulaužė Piktas Ją pakeitus, deja, pora pirštų “atlipo” Liūdnas

o as esu visai patenkintas Byron 5-15g 270cm

Vakar Rovana parduotuveje laikiau rankose Laminglas spiningeli 2.70 m, greita akcija. Labiausiai istrigo kaina 1700 Lt. Ziedeliai Fuji, rankena tikro kamscio, maloni nu viskas ciki. Bet, paziurejus atidziau, pastebejau, kad is desimties ziedeliu du kreivai priklijuoti. Pardavejas tai patvirtino. Dar, sujungimas tarp daliu senovinis, paemus per viduri spiningo ir pajudinus ranka i sonus, girdisi girgzdesys. O tai jau blogas zenklas. Taigi mano ispudis prastas.

nuvaziuok i fabus, ten vasara uz 1500 sakes koks lamiglas buvo

O kokia mazdaug kaina st.croix spiningu? Na musu parduotuvese, mazdaug orientacine kaina, nes pas mus mieste jais dar netargavoja

Normalus ~650-1200lt, priklausomai nuo modelio.

kaltas Nekaltas Liūdnas

nuo 300 iki 1200 lt.

Is mano visu turetu labiausiai patiko sheakspere interpid,bet sia vasara sulauziau Žliumbia

Laikiau rankose visiškai naują Dragon firmos spiningo modelį HM62. Patiko nerealiai. Kaip man pasakojo, jie gaminami iš Loomis blanko, žiedeliai Fuji, ant 2,40m spiningo net 10vnt, išdėstymas naujoviškas. Žodžiu spiningėlis pasaka. Bandžiau paieškoti parduotuvėse, bet neradau. Radau Rovanoje prastesnį modelį, tai taip pat vertas dėmesio. Žinau, kad yra dar aukštesnės klasės Dragon spiningai rankų darbo. Vadinasi HM80. Gal kas turit vieną iš šių spiningų? Kokie įspūdžiai? Taip pat turiu prašymą Labas. Bandžiau internete rasti Dragon gamintojo puslapį. Deja nei per vieną paiešką neradau. Padėkit labai prasau surasti platesnius aprasymus apie siuos spiningus, labai jau dėl jų svaigstu. Dar sakė straipsnis apie šiuos naujus spiningus buvo vienam iš lietuviškų žurnalų. Gal kas matėt kuriam ?, nes lyg neseniai turėjo pasirodyti. Pagarbiai, Labas Apkabinimas

Labas Nieko tokio Mirkt visko pasitaiko šiam gyvenime Nekaltas Labas Apkabinimas

Firmos Dragon gaminius gali pažiūrėti adresu dragon.rynek.pl Čia yra ir tie spiningai HM80.Yra jų kainos,man atrodo zlotais,galima juos užsisakyti el.paštu. Puslapis lenkų ir anglų kalba.