Kokio tipo uzuolaidos tiktu? prasau patarimo, nes galva baigia nusisukti

*****,kai langai seni ir baisu,palanges taip pat,tada dangstoma uzuolaidom,man asmeniskai nepatinka ir tai mano nuomone,man labiau patinka pro stikla ziureti,o ne neilonine ar tinkline kojine.

dekui, *******, reikes ieskoti platesnio audinio Šypsena
Saukstuk, na apie kokia kojine ant langu Tu kalbi Cha cha Cha cha
Taigi uzuolaidos tikrai kartais grazu!

anksciau pirkome uzuolaidas uab "pasirinkimas",sumodeliavo atvaziave pakabino ir…cia kuria diena nukabinome plauti,tai net kambarys prasviesejo,tai kuri laika ir nekabinome.

Eik eik, puse vaizdo be uzuolaidu…man su roletais kaip pliksis kazkoks kambarys…su uzuolaidom jauku ir grazu ir stilinga ir neatrodo kaip viesbucio priimamasis ar ofisas namai,.

Prisipazinsiu, visu zinuciu neskaiciau.
Tu viena diena ( kai bus nuotaika ): paziurek pro langa, apsidairyk aplink, gal kavos atsigerk, nueik i parduotuve, nusipirk to, to ir ano, ( nu gal kokia drauge, kuri adata moka laikyt pasikviesk ) ir pirmyn…
O, kita karta kai sveciuosiesi pas savo draugus pamatysi, kad kazkur panasaus tu sita esi jau macius… Mirkt
Ta kazka jie bus nuo taves nusiziureja… Nekaltas

Ta pardaveja matosi visai nesigaudo ka pardavineja. Uzvakar nespeco akimis apziurejau kelias uzuolaidu parduotuves ir supratau, kad uzuolaidos buna arba 1.40 arba 2.80 m plocio. Suvyniotos visos uzuolaidos vienodo plocio rulonais, tiesiog kai kurios ju perlektos per puse (vienoj pusej krastas, kutoj sulenkimas). Sekmes Labas

aciu aciu! Eisiu apziureti kitur, tikrai matyt, pati nezino, ka pardavineja… as irgi negalejau patiketi, tai galvojau paklausiu zmoguciu "buste", vis tiek bustus isirenginejo…

Zmones pagelbekit kas galit skolingas neliksiu Cha chaKad nekurti naujos temos nutariau papostinti, gal kas gali trumpai ir aishkiai pamineti keleta rimtu firmu uzsiimanciu uzuolaidomis. Su Moteris buvom Fabuose ir medzio centre tokioj Dekorviloj, dar shen bei ten…nieko patinkancio neradom, gal kas zn kur dar butu galima ziet. Nete ziejau Ibrahim’as prekiauja, kazi kaip ten su pasirinkimu ???

Domus galerijoj net kelios yra parduotves. Nezinau del kainu, bet medziagu tai daug graziu yra Mirkt

buvom, nypacynka ka jie turi… musu kambarys special toks zalias ir belekokios netinka… Nekaltas

Sveiki. Irgi uzuolaidu klausimas parupo, nes parduotuvej pamaciau grazia medziagele uzuolaidoms, o neturiu nei karnizu, nei supratimo, kaip jas suprojektuoti. 1. Kiek kartu reikia pirkti daugiau medziagos nei karnizo ilgis, norint kad dienines uzuolaidos graziai banguotusi? 2. Esant medziagos (a la organza) plociui 1,40 m, ar imanoma susiuti is triju gabalu dienines (lango plotis 2,40 m)? Gal kas mate, gal kraupiai atrodo? Juolab nusiziureta medziaga yra su skersiniais dryziais. O atskiri trys gabalai ant dvieju daliu lango tikrai nesiziures. 3. Ar buna lenkti karnizai, jeigu langai yra kampu?

yra pavyzdziu vus.lt/index.php?cid=9&pageID=1uzuolaidos.lt/ gal rasi kas patiks… as galvojau galvojau ir priejau isvados, kad graziausia mano mazhuose kambariuose roletai Mirkt

nius kaip matau senos temos atgaivinimas su nauju klausimu neturi jokios prasmes, nes naujo klausimo paskutinej zinutej niekas nepastebi Juokiasi negi reikes nauja kurti Kietas