Kokio tipo uzuolaidos tiktu? prasau patarimo, nes galva baigia nusisukti

Sėkmės Mirkt Browsinsi kokias 2-3 dienas, kol būsi Pavargęs
Juokiasi

prie ko čia bUtelis ir užuolaidos Piktas Cha cha
dar viena tokia idėja būtų- sunkias tamsias rudas užuolaidas ir kokias na švelniai persikinės spalvos pamargintas smulkiais kokiais siuvinėtais elementais…
P.S. dizainas mano silpnybė Drovus

vidutinio lygio bordelio interjorasCha cha

žemesnio lygio supratimas, kur prasideda interjeras ir baigiasi užuolaidos Mirkt

Dar http://www.salon.ru nemažai interjerų prikrovę turi… Jaučiu riekia pradėt kaupti žurnalų ir foto iš ineto kolekciją. Cha cha

Bet as kai vartau tai sakau viska keisti reikia atrodoCha cha o pradejau nuo uzuolaidu NustebęsCha cha Bet jau apsistojau ties ruda spalvaŠypsena kad paryskintu. nu dar toliau ziuresiu vakare, nes is darbo atleisCha cha

****** - buna dar ir kaip. bet toks jau zmogus - niekad neziuri kur blogiau - juk uztektu paziureti kaip gyvena zmones komunalkese ar cigonai tabore…Bet ne, ziurim i kompu retusuotas namu uz 10mln fotkes ir svajojam…

>>O jums taip nebuna, kad va ziurit i tas grazias interjero foto, kur cia Egoo deda ir norisi pas save viska nugriauti ir is naujo daryti . man kaip tik tokia stadija net juokinga

Ne nu tai taip, bet va paziuri i tokias tas retusuotas uz 10mln namu foto - tai vis kazka prisitaikai, pasigrazini, o jie i taborus ziuresi ar komunalkes vien - tai is kur tu nauju minciu gautumŠypsena tik kol ziuriu tai norisi irgi uz 10mln Cha cha kitas dalykas, kad negriausiu ir dar ilgaiCha cha bet vis gal si ta prisitaikysiu -pvz. uzuolaidu modeli tikiuosi rasti :-\

Labai taikliai pastebejai, net keista kazkaip… Tik as ir rasiau apie bordelini interjora, o ne apie uzuolaidas, zuikiuk. o uzuolaidos visai meniskos. Tik labai ryskiam zmogui. nu, be seimos kur dar…

Sveiki! Pagalvojau, gal pakelsiu sena tema apie uzuolaidas pries kurdama nauja… Nekaltas Gal kas patars ir pasakys, kaip ten buna is tiesu su tom uzuolaidom…
Pradejau ieskoti medziaginiu uzuolaidu butui. Man pardavejai aiskina, kad uzuolaidu audeklo plotis nebuna didesnis nei 1.50 m, o pas mane lango plotis 3.50 m. Taigi, dvieju audeklu nepakanka. Sako, kad paprastai tuomet yra prisiuvama dar dalis audeklo Baisu, o pacios uzuolaidos vis viena kabinamos is dvieju daliu.
Kaip jums tai atrodo? As dar niekada nemaciau susiutu uzuolaidu Drovus???

IMHO arba jus nesusikalbjot, arba ta pardaveja kitokio plocio uzuolaidu neturejo arba dabar kitokiu nebunaLaimingas

o kam tos uzuolaidos reikalingos?Dulkem rinkti ar nuo kaimynu sleptis?

Bet ar Tu pats esi mates is gabalu susiuvinetas uzuolaidas Baisu? as tai ne Ne

[quote]! rašė:
o kam tos uzuolaidos reikalingos?Dulkem rinkti ar nuo kaimynu sleptis?
[/quote]

Nu… cia jau klausimas kitai temai. Par mus uzuolaidu nier. Bet cia neesminisLaimingas

nuo kaimynu sleptis Taip. kitas namas per daug arti, o as vitrinoje gyventi nenoriu!

yra tada naktines uzuolaidos,o is praktines puses yra roletai,zaliuzes is lauko puses(praktiska ir saugu) ir galima stikla veidrodini padaryti(tegul kaimynai ziuri i saveŠypsena

ech, tai kad jau nauji langia sudeti! o be to, jei susidesiu krutas zaliuzes is lauko puses arba pasidarysiu veidrodinius langus, vagys manys, kad kazin ka viduje laikau Cha cha

tada geriausia iseitis - UŽUOLAIDOSTaip

Man siaip teko matyti. nes yra medziagos rulono plociai riboti. bet jie buna ivairesni. nu ir tarkim kokios organzos tai isvis baisus plociai buna. Tiesiog ta pardaveja matyt tik tokius turejo… tikrai rasit placiau.

Šaukštuk, nu pas mane roletai, bet deduosi uzuolaidas, nes visai kitas kambariu vaizdas. tave tai zinau kad tas sausas stiklinis modernas veža, bet yra ir kitokiu žmonių žinok. Mad daug gražiau ir jaukiau kambariuose su užuolaidom. Aš organzą ant roletų dėsiu. nesakau, kad gražu tos tradicinės, bet dabar žiauriai gražių užuolaidų yra!