kokio playerio reikia, kad paleistu failus ..?

kokio playerio reikia, kad paleistu failus …?

stai cia, [ftp://hdd.takas.lt/incoming/video/-=animation=-/-=anime=-/fullmetal_al chemist.dvd(aac](ftp://hdd.takas.lt/incoming/video/-=animation=-/-=anime=-/fullmetal_alchemist.dvd(aac) [kaa]/ yra tie failai, kuriu esu daug prisisiuntus, bet beda - nepaleidzia ne vienas mano turimas playeris. na, zinma, pirmiausia nesinori tiek praganyt laiko, isnaudoto siuntimui… antra, visgi noretusi pamatyti, ka gi atsisiunciau… mano turimi pl. (ne vienas nepaleido su garsu): VLC, Real, QuickTime, WinDVD, Windows Media. parasykite linka programos, kuri paleistu tuos filmus, ar jei turite ideju - padekite kaip kitaip… Nekaltas

google.lt/search?hl=lt&q=kazaa+lite+codecpack&btnG= Google+paie%C5%A1ka&meta = kazaa lite codecpack Geraiten bus Bsplayer,su tuo megin kleist.

nezinau tokiu dalyku kaip kodekai, kam jie skirti?.. / o siaip, nebuvo greta BS…

Kaip Belmas minejo, tau reikia ne grotuvo, o kodeko, kuris palaikytu erdvini garsa. Suinstaliuok jo mineta codeck-pack’a, ir galesi paleist su bet kokiu grotuvu.

na, nepykit, bet apie kodekus esu mazai domejusis, nieko nezinau… Nežinaubeje, parsisiunciau, vis tiek taip pat… Pavargęs

seip jei neturetum kodeku tai suspaustu filmu isvis negaletum ziuret… tad… parsisius k-lite codec pack google susirask. instaliuok ir fsio. tau bando padet tai ne. negirdejau neinstaliusiu. cia mazdaug negirdejau automobilyje apie greicio pedala tai nespausiu, tai kaip man su masina iki darbo nuvaziuot? isbandzia visas pavaras vis uzgesta Cha cha

eik i downloads.com paleisk paieska VLC Media Player. ten jokiu kodeku nereikia ir viska gerai rodzia, nes grotuvas turi savo kodekus Gerai TaipSu mano senyuku Celeron 600 ir sena vaizdo plokste standartini filma isdidinus iki 1280 x 1024 rezoliucijos nieko nestabdo, kolkas to nesugebejo nei vienas grotuvas.

pažiūrėkit į niką - viskas pasidaro aišku

ehei, DBZ *****, nikas is senu laiku, nesityciokit is jaunystes. o ta kodeka instaliavau, bet vis tiek taip pat skaityt gal nebemoki? dar vienas komentaras: VLC turiu pazvelkite i pirma zinute…

jei naujausias vlc nepades tada bandyk parsisiusti k-lite kodec pack. ten bus clasic media player. Jei ir tas negros, tada kompa atiduok sajanams sudauzyti Cha cha

oh teah, veikia, Clasic paleido su garsu!! Laimingas

oh teah, veikia, Clasic paleido su garsu!! Laimingas

kaip kodeku nereikia.ka cia paistai. tai grotuve ir yra idiegti kodekai kurie instalinasi kartu su juo ir taip gali paleist savo media su ivairiais plejeriais.

nu nezinau kaip tau tai pavyko, bet grotuvas turi savo kodekus, savo folderyje “/plugins”, jis nemeta ju i win sytem fiolderi. Jis tam ir yra skirtas, ziureti filmus per lana. Jei konkreciau: isirasiau vlc ant sviezio kompo, bet wmp man negrojo tu filmu kuriuos grojo vlc.

man negroja nei dainos, nei kai filma ziuriu ner garso. Žliumbia

jej ir anxciau nebuvo, tai neturi garso programos, ar kaip ten pavadinti… paieskok instaliuoti Sound Blaster Live.

jej ir anxciau nebuvo, tai neturi garso programos, ar kaip ten pavadinti… paieskok instaliuoti Sound Blaster Live.

jau groja Gerai