Kokio amziaus palikote namus?

O as namu kaip ir neturejau taigi ir palikt nebuvo ko,teko kurti savus NekaltasNekaltasNekaltas

Net nepamenu, kiek man tada buvo, kai salta gruodzio vakara pamote issiunte mane pakalnuciu parnesti. Tai vis ir ieskau.
Gal padesit? Be ju tikrai negaliu grizti namo…Cha cha

14 metu, o pinigus visaip imanoma uzdirbti Labas

man irgi taip gavosi

oj, as dar lyg ir nepalikau, nors lankausi juose tik kas menesi, bet greit reiks ant visam palikt Žliumbia

Kokio amziaus isskridote is teveliu supinto lizdo, ir pakele sparnus isskridot iekoti savojo kampelio, kur galesit susiregst sau nauja?
Kaip sekesi pradzioje? Kur pasidejot, kaip klostesi jusu gyvenimas isejus is namu? Ar nesinorejo po savaites atgal namo? Cha cha

o ka, issiruosiai palikti banga? Žliumbia

Hehe, as apie namus, kuriuose su teveliais gyvenai, o ne apie virtualius namus Cha chaTūsas

Kompetetingai pareiskiu, kad tevu namus palikau, kai tik istojau i Universiteta - t.y. 18 m. Visada siekiau savarankiskumo, taigi sekesi netgi labai gerai. Šypsena

ar pasigirsit tais kolosaliniais pasiekimais?!Nekaltas

Ir kas tave islaike?! Nekaltas

Ji, matyt, iki siol bendrike gyvena… Oi, kiek medziagos pasididziavimui!!!Juokiasi

18-osCha cha

mane tais laikais per anksti į mokyklą išvarė, tai iš tėvelių namų iškeliavau 17-os Nekaltas
na, morališkai jie mane remia iki šiol, o finansiškai Ne studijų metais man užteko stipendijos ir pašalpos, kurią gaudavau, nes tėčio neturėjau Nekaltas

18 metų pirmą kart pabėgau iš namų, nes tėvas neleido ženytis Cha cha O po pusmečio su vyru oficialiai išėjome Flirtas

Tai teveliai turbut i menesi kokia stukele kita lituokliu numesdavo ir gerai buvo…

Ech, Jus blogieciai, kokie visi.
Teveliai mano auksiniai, bet ne tiesiogine prasme, taigi emiausi atsakomybes ir pradejau dirbti "Nelteje" ten buvo mano startas. Iskeiciau dienines studijas i neakivaizdines. Sunkiai pamenu jau bendrabucio laikus, kaip cia viena asmenybe "trauke mane per danti" Šypsena, esu finansiskai nepriklausoma nuo niekieno, esu laiminga, Šypsena o background’as viso to yra savarankiskumo siekis bei atsakingumas.

Visi kokie jaunuciai isleket Apakęs nejaugi namuose taip blogai buvo?? ApakęsCha cha

Kazkur 18+ ir nesigailiu. "Gyvenimo universitetas" kur kas pranasesnis nei idile siltame tevu lizdelyje…

18 su kapeikom.
Studijos… Kelis studiju metus tevai dar reme finansishkai, na o po to sava sheima, darbas…