Kokio amziaus palikote namus?

Kokio amziaus palikote namus? Tūsas

kurcia tokios mokyklos randasi, kur tevelius tik per vasara matai?? PavargęsPavargęsPavargęs

Kai buvau 7-ių ‘išvežė’…į mokyklą.
Tai nuo tada pas tėvelius tik vasarom ilgiau pabūdavau Žliumbia Žliumbia
Trauma vaikui Nežinau

Būdamas 23 m., išėjom su Dallia ir 1m. amžiaus dukra. Kurį tai laiką pasiglaustėm kitur, vėliau pasistatėm nuosavą

Namai…

Išsikrausčiau 18. Dirbau, tad galėjau nuomotis butą. Dabar gyvenu nuosavam 2 k. bute ir džiaugiuosi, kad tuomet, kai buvo sunkiausia, radau jėgų neparbėgti pas tėvus Šypsena

Tėvų namus palikau būdama 19… Priežastis paprasta - išvažiavau dirbti pagal paskyrimą… Buvo tokie laikai, kai baigus mokslus dalindavo paskyrimus. Reikėjo 3 metus atidirbti. Tada tikrai nemaniau, kad jau nebegrįšiu, bet gyvenimas įsuko į verpetą ir pakoregavo mano planus… Nekaltas
O kaip norėčiau aš vėl… sutikti rytą pas mamą… Šypsena

Nu ir as priezasti paminejau: mokslai Šypsena

Ar padejo? noriu paklausti zenytba?

Na kaip neparaso - parasiau juk, kad zenytis norejau Flirtas

Nu kosmaras … Apakęs visi arba super jauni is namu iseina … arba senberniai ir dar ant tevuku galvu sedi Cha cha
Bet kodel nei vienas nepraso priezasties, del tokio ankstyvo isvykimo?
Tūsas

NA as tai vis dar namuose gyvenu i miskus iseiti nezadu nes turbut civilizacija labai paveike Šypsena

Jūs čia baikit juokus apie tuos bankus. Spės, kada nors pradės Taip

Mes patys kaip vaikščiojantys spermos bankai- kaip sakoma natūralūs reproduktoriai.

Cha chaCha cha

Tai gal jau tu ir pradek smaukyt i kokia tara. Po kelisdesimt metu bangoje rasys tik drasieji zuikuciai.
O dar sako, kad nacija nyksta.Liežuvis

idomu kada iteisins lietuvoj spermos bankusNekaltas

Gera mums, vyrams Taip. Ką norėjom tą ir darėm.TaipCha cha

Vau ir klausimas - na aš ir dabar namuose gyvenuCha chaCha chaCha cha-savo. O taip tai 18 ir 22 - nuo tada absoliučiai nepriklausoma veikla.Cha chaCha cha

1-ą kartą - 12, o apskritai - 25. Nors tą gyvenimą namuose iki 25 sunku pavadinti gyvenimu namuose.

Standartiskai 18 Šypsena Standartiskai del mokslu. O tevams ant sprando nuo kazkur 19-os nebesedziu…