Kokie žvaigždukai mieliausiai pasirašinėja?

kas del skampu,atsimenu kaip mielai as su tuo juoduku garbanotu(blin jau net vardo neatsimenu!) mielai macdonalde pabendravom.nuostabus zmogus!

Labai mielai pasirasineja Amberlife Apkabinimas Kad ir kelinta karta prasytum, visada pasirasys Drovus

nematau prasmes prasyti autografu ,juokinga Cha cha bet galiu pasakyt,jog Pikaso tikrai pasikele Taip drauge pasakojo,kai klube dirbo jie koncertavo,sake,tokiu lopu reta Juokiasi o siaip tai kiek teko bendrauti su kitais,jie visai saunus.gal visu nepradesiu vardint… Flirtas

ziauriai mielai pasirashinejo Stano,Kastaneda,o ypac SKAMP. Erica ish viso,pasirasho su data su viskuo ir vardo paklausia po to dar pasishnekejom…nu man tai padare ispudi.

Rytis Cicinas! =) ir nusifotkina su dideliu noru Mirkt

Ash autografu tey ziauriai daug turiu… Ir fotkiu su " Žvaigždė" Bet kazkaip labiausiai istrigo kaip pasirashineja Rimas Valeikis… aj jokia jis zvaigzde manyciaw… Na gal shiek tiek zinomas zmogus Šypsena~ Bet vis gi… Pamenu visa pilva ishpaishe… prishashe daug ko Šypsenaex… vargau kol nutryniau Cha cha~

Skampai Drovus

Rytis Cicinas Gerai. Su juodu markeriu man ant baltos kepures pasirase ir maloniai sutiko nusifotkint Šypsena

nu ir gausi tu ta bavaru autografa, ir galesi juo sau sikna valytis…

Aj… Nelabai man reikia tu autografų, nes aš paskui vistiek kurnors juos nukišu… ir po autografų Laimingas

narkomanai tos visos lietuvos “zvaigzdutes” Baisu

na dbr jau nebeprasau autografu Cha cha

Pakutenk,truputi atsargiau su tokiais ishsireiskimais… Kanda

ish lietuviu tai tik skampu prashiau ir pasirashe be ishsipisinejimu Cha cha

nerenku autografu …