Kokie žvaigždukai mieliausiai pasirašinėja?

Turiu turbut tik 2 autografus…
Pirmasis Sabonio… turbut kokiu 6 metu buvau, kai gavau Apakęs Cha cha.
o antrasis - V.Kernagio
Tad abu mielai pasirashe… Liežuvis Šypsena.
O shiaip nerenku autografu…

jo visi tie pikaso ir kiti lietuviskos popmuzikos dievaiciai pasikele kai reikalas ,blt vaiksto apsirenge ir susidukave kai moterys

Na bent jau mano nuomone tai mieliausiai pasarashineja Skamp Taip ir shiaip …man patinka Ericos autografas Gerai Taip

biplanai labai geri vyrukai
tai pasirashineja ant bele ko. turejau po 3 parashus kiekvieno.

Aga,visi sako,kad SKAMP`ai nerealus…Ypac ViliusCha cha

WoW!!! Cia tai tikru Žvaigždė autografaiLaimingas

As tai pvz beveik kaimynai su Dainium is Pikaso,ir visai jis fainas.Dar kazkadas kalbejau su juo!Tikraj nea pasiputesLiežuvis

Ogo,tai ka,kaiminystej tokios zvaigzdesŽvaigždė gyvena??? Mano drauges kaimyns-Seklas…Jis anaiptol nera toks malonus kaip Dainius…Pavargęs NuskiloCha cha

na, kiek man teko patirti, tai pasirašinėja tie dainininkai be didelių problemų. Žinoma, būna, kad nepasirašo, bet paprasčiausiai jie irgi žmonės, neretai skuba į kitą koncertą. bet ir “pikaso”, ir kitų parašus gauti tikrai nėra "misija neįmanoma "Šypsena

Taip jie tikraj laaaaabaj draugishkiŠypsena Maksas fainulkaMirkt o sashkos laaaaabaj fainas parashiuksŠypsena

Fainas ir EricosMirktji turbut visiem shirdeles ir zvaigzdutes pripaishoMirkt labaj fiana shitepŠypsena
Tiesa,faina bendraut dar ir su SamuMirkt Jis tep laisvaj! ishvis nepasikeles…

Tai jau jo…Jauciu ir mane uzkniso 200aji karta pasirasyti…Cha chaStebiuos,is kur pas juos tiek kantrybesLaimingas

Nu man tai neatrodo, kad pikasai pasikėlę Šypsena ir jų autografus gauti labai lengva Šypsena

Šiaip neprašau autografų,nes jų nereikiaLiežuvis bet per klaidą turiu Marijono MikutavičiausJuokiasio pasirašė nesišakodamasCha chaCha chaCha cha

o man Pikasai labai draugiski pasirode … ir pasirase labai maloniai ir pasikalbejo … ir nusifotkino … o jei kada nepasiraso jie , tai reiskias turi savu priezasciu … skuba i kita koncerta ar yra labai pavarge Taip o jei kas mano kitaip tai jau ju reikalas Liežuvis

aga Šypsena jie tokie liux!!! Šypsena ir mielai pasiraso, kad ir 666-a karta Cha cha Laimingas

Svaras ir DJ Mamania. Kietas

Sati Nekaltas

As is vis neiimu autografu,nes nera is ko,cia imti VeeeAnyway nesuprantu,as tokiu banalumu Blogai

Va cia tai suprantu-zvaigzdes ŽvaigždėHIM’u aotografa turi ApakęsKad man taip…numirciau tikriausiai Girtas Nekaltas Flirtas

autografus emiau,kai buvau 12-13metu Šypsenaveliau isigudrinau su zvaizdunais tik kalbetis ir vilioti Šypsenadaznai pasisekdavo Šypsenaveliau lietuviu zvaigzdes atsibodo,isvariu i uzsieni savo laimes ieskoti Šypsenabet kolkas tik politikus visokius teko sutikti ir princus,bet jie seni ir iskrype Šypsena