kokie zmones jum [turiu omeny odos spalva y rase...]

1.Tai malonu,kad suprataiŠypsena

2.Na va pripazinai,kad ir negrai turi savo mena,ir ju menas gali buti idomus.SaunuolisLaimingasO ju meno ash visishkai neidelizuoju ir neaukshtinu(man pvz.:dawg maloniau girdeti tarkim Bacha negu ju bugnus)Taciau ash vistiek gerbiu ju mena.O sakai Lietuviai nesikelia?O va paziurejus i tave nepasakycewLiežuvisKeliasi tie Lietuviai(aishku nevisi),ir laiko save auksciau kitu tautu,rasiu…aisku gerai yra gerbi savo shali,savo tevynainius(taip ir reikia darytiTaip),bet del to nereikia nuvertinti kitu tautu…supratai ka norejau pasakyti?ŠypsenaO apie ruskiu okupacija ash pati viska puikiai zinauLiežuvisLaimingas
3.Esu tikra negrai sako ta pati,tik atvirksciaiCha cha(sukeicia negra ir baltaji vietomisCha cha)

1.Tai malonu kad suprataiŠypsena

2.Na va pripazinai,kad ir negrai turi savo mena,ir ju menas gali buti idomus.SaunuolisLaimingasO ju meno ash visishkai neidelizuoju ir neaukshtinu(man pvz.:dawg maloniau girdeti tarkim Bacha negu ju bugnus)Taciau ash vistiek gerbiu ju mena.O sakai Lietuviai nesikelia?O va paziurejus i tave nepasakycewLiežuvisKeliasi tie Lietuviai(aishku nevisi),ir laiko save auksciau kitu tautu,rasiu…aisku gerai yra gerbi savo shali,savo tevynainius(taip ir reikia darytiTaip),bet del to nereikia nuvertinti kitu tautu…supratai ka norejau pasakyti?ŠypsenaO apie ruskiu okupacija ash pati viska puikiai zinauLiežuvisLaimingas
3.Esu tikra negrai ta pati sako ,tik atvirksciaiCha cha

[/quote]

  1. As sakiau, kad ne man idomus, o kai kam… pvz tiem hiphoperiams ir patinka viskios ten nesamones, man asmeniskai tai slykstu… be to, kopijavimas nigeriu reperiu ar kitokiu gaidziu rengimosi stiliu laikomas to stilio porpagavimu = aukstinimu… del to banglus ir reik ****int, nes zodiais jau nieko nebeirodysi…

  2. jei ir sako, tai nera tiesa… seniausias zmoguas protevis buvo rastas butent Afrikoje…

2.Tavo skonis - tavo reikalasLaimingasKitu skonis kitu reikalas,todel nereikia ju dawzyt vien del to jog u skonis nesutampa su tavo.

3.Tai ish to galima ishvartyti teorija,kad visi zmones issivyste ish afrikieciuCha cha

  1. kad kitaip jau nebesupranta… ir taip griztam i pradzia - kam idealizuot nigeriu kultura?!

  2. jei netiki jokia religija, tiki Darvinu, ir neturi ne laso savigarbos, tai aisku kali taip interpretuot…

2.Nu ju reikalas.Nori tegu idealizuoja,tu nenori,tu ir neidealizuokLaimingasNepirshk savo isitikinimu kitiemsLiežuvis

3.Ash tik pajuokavauŠypsena

dabar as papasakosiu viena pasaka:"Is kur atsirado negrai"!(autoriu as pats).
Senai senai kai dar zemeje nebuvo jokios gyvos butybes (ai ta dali prasuksiu iskart prie esmes)dievas sukures Ieva ir Adoma labai pavargo ir uzsinorejo kaku pakakojes jis paziurejo i ismatas ir pagalvojo "Reikia ir kaka kurnors panaudoti" ir sukure is kakuciaus nygeri ir nygere!stai ir pasakojimas mano baiktas!Cha chaCha chaCha cha

TaipTaipTaip

uj butinai ateisiu Bučkis Juokiasi

prasom BučkisCha cha

mulataiCha cha

o shiaip ziauriai ziauriai ziauriai patinka Britai(tarp ju ir Lee,mano mylimasisFlirtasŠirdisBučkisApkabinimas)

neskirstau zmoniu…visi grazus

ispanaiGerai

juodzhkiajBučkisMyliuBučkis