kokie zmones jum [turiu omeny odos spalva y rase...]

Juokiasi
TaipTaipTaipTaip

Tik baltaodziai ir tik lietuviaiGeraiTaip

hm… nu baltaodziai graziausi Laimingas

Lietuva

man juodukaiGerai ,bet nevisiŠypsena

lietuvajcejŠypsena

antra kart musu nuomones sutampa… malionuLaimingas

lietuva…kaip suprast…ash klausiaw kokie zmoneas o nea kokia shalis…Mirkt

asiu Bučkis as pati mulate Šypsena

asiukas Bučkis

tu mulate?ApakęsApakęsApakęs
jei tajp kviechiu y pasimatymaCha chaGėlė

1.bl koks temos klausimas yra pasiziurek…
2.ka gero i pasaulio grozi,civilizacija ar mena yra ideje pvz nigeriai?
3."kiekvienos tautos istorija yra idomi…" iskyrus lietuviu, ane?

kosmopolite Veee Nežinau

niu wa… patinka tamsiaodzhiai… [ne juodi bet tokie tik bishki tamsesni uzh mus] Šypsena kaijp ish soliariumo tokie Šypsena)
patinka azijatai ar azijiechiai kaijp jie ten…
ispanai [ne ispanes o ispanai] Šypsena
nes ju panos nialabaij o vaijkinukaij faijni =]
darrrrrrr… aj nepamenu… gal dar q nors sugalvosiu ;]

ka ash galiu ir beapasakyt…GeraiGeraiGerai

mulatai tokie zmones vadinami…o sheip jei tau ispaniu graziu nera taj ash patyliu geriau…teko keleta matyt…seile pavarvini y wsio…ir indes labaj fainos…TaipTaipTaipGeraiGerai

1.Mataw ash temos klausima ir i ji atsakiau 15oje zinutejeLiežuvis

2.Pvz."nigeriai" turi svo kultura ir savo mena.Ir jeigu tu apie tai nieko nzn,tai dar nereishkia,kad nieko ir nera Liežuvis "Kino, teatro, romano, apsakymo, tapybos, dainavimo ir skulptūros srityse Afrika, turint omenyje visą jos dydį, trykšta neįsivaizduojamais turtais, su niekuo nepalyginama kultūrinių išraiškų įvairove ir tai yra neišsenkamas pasaulio paveldas."Ishtaruka ish http://ldmuziejus.mch.mii.lt/Naujausiosparodos/arfikos_tautodaile.htm Juodaodžiai yra labai paženge shokio srityje,jie shokiu gali papasakoti legenda,ar savo genties kilme,keliais judesiais ishreikshti savo jausmus. http://www.muzikosbarai.lt/afrikosstrichai.htm ir t.t.

3.Ne,Lietuvių istorija yra labai įdomi ir graži.IR pats juk ta puikiai zinajLiežuvisDidžiuojuosi,kad esu lietuve,bet tai dar nereishkia,kad galiu nuvertinti kitas tautasNe

Rasistas,nacionalistas Veee

na neturiu ka pridurti Zyklon_B viska pasake!

GeraiGeraiGeraiGeraiAlusAlusAlusTaipTaip

nu kaip smagu kai kas priestarauja… vis gyvenima paivairina… taigi…

  1. "Visos rases yra lygios" - tai reikejo rasyti atskirojo zinuteje, o ne komentuojant mano nuomone… nes atsakynejant i tema nebutina tai daryti akivaizdziai neigiant kito zmogaus nuomone…

  2. Na matai, nuejau i tuos adresus kur rasei, bet ten radau paparasciausius pavyzdzius apie neisivysciusia kultura… tokius bugnus (aisku ne tokio stiliaus, nes visu genciu "menai" yra ivairus) galima sutikti pirmykstese kulturose… elementarus rubai ar paveikslai… akivaizdiai matosi kiek kultura yra pasiekusi… pvz., kodel negrai nesukuria masinos, pc, televizijos ar pan. visa tai isrado baltasis zmogus ir tikrai ne kokiu ateiviu padedamas, o savo protu… pvz mano tevas yra jureivis ir dabr lankosi Angoloje (Afrikos zemyne), tai sako, kad nigeriai nesiojasi rankiniu laikrodziu tik remelius… nera nei jokio mechanizmo ar ciferblato… daiktas devimas grynai, kad blizegetu ir butu kuo pasidziaugti… argi tai rodo dideli kulturos issivystima? Gryztant prie visuomenes meno - Bachas, Shubertas, Mocartas- ju muzikos klausomasi ir tai vadinama didziuoju menu… o pvz nigeriu musimas bugnais ir sokinejimas aplink tikrai abejoju, kad yra placiai destomas mokyklose…
    Negrai skyne nuo medziu bananus, kai klestejo Romos imperija. Negrai valge zalia elniu mesa, kai europa zavejo renesansas… buten todel negrai ir tapo vergais, nes zemesnio proto ar isprusimo padaras visad tarnaus aukstesniajai butybei… Juk karves shu’das irgi kitu laikomas menu, bet negi del to karve, suteiksim teise balsuoti ar liepsime moketi mokescius?
    Cia galima daug rasyti, taciau esme manau supratai…

  3. Dziaugiuosi, kad dizdiuojiesi budama lietuve, taciau nekelk negro auksciau uz savo tevynaini… ok?

tai tiek…

aga,ir man smagu taw gyvenima paivairintMirkt

1.Jeigu ash nepritariu tavo nuomonej negi ash negaliu to pasakyti?Tej ash ir pasakewLaimingasO atskiroje zinuteje buciau rasius tada jei tai butu tema apie rasiu lygybe.O sioje temoje zinute "wisos rases lygios" butu wisaj neitema(kaip ir dabartine musu diskusijaCha cha)Todel ja rasew po tavo komentaru,kaip atsakyma i ji.Šypsena

2.O ash ir nesakau,kad negrai labew paženge už baltuosius,nes taip ir nėraNeBet jie tikrai ne niekas kaip tu sakei,ir jie turi savo mena,paprocius ir t.t.Wa tai ash ir noreju pasakyti.Jei pagalvojai priešingaj tai netaip mane supratajŠypsenaBet pvz.:Lietuviai palyginti tarkim su Amerika irgi yra atsilike eknomines geroves požiūriu,ir todel amerikieciams(kaip pati isitikinau)atrodo jog visi lietuviai atsilike kaimieciai,nors abu puikiai zinom,kad taip neraNe.Karta chate bendraujant su amerikieciu pasakew,kad ash gyvenu 12auksciame name,tai jis nusistebejio,nes mane,kad lt visi gyvena kaimishkuose namukuosePavargęso dar kai paklause apie mobilu ir suzinojio,kad Lietuvoje vos ne kas antras su tokiu vaikshto tai jam buvo ishvis stebuklasApakęs

3.Ash niekad negro nekeliu auksciau uz savo tevinainiNeJeigu ash esu lietuve,tai naturalu jog man artimesnis ir bus lietuvisApkabinimas.Taciau ash dar esu zmogus,o negrai irgi zmones…o ne gyvuliai kaip gali pasirodyti ish kaikuriu tavo pasisakymu.

Šypsena

  1. sunkiai supratau ka norejai parasyt, bet supratau… Mirkt siaip tema vadinas "kokie zmones jum (liux) [turiu omeny odos spalva y rase…]?" ir kadangi temoje klausiama apie rase, tu pilnai parasyt kad "visos rases lygios" galejai ir atskiroje zinuteje Liežuvis na bet tai neesme…

  2. na kaip ir sakau bet koks gyvas sutverimas turi savo mena (pvz vorai - voratinklius), bet tai nereiskia, kad dabar vorus reik vadint genijais ir vaiksciot apsikarscius voratinkliais… tas pats ir su negrais… ju menas gali buti idomus, taciau tikrai ne idealizuojamas ar aukstinamas… na bet jei taip nesakai tai gerai Mirkt
    apie amerikiecius isvis atskira tema… visi zino kokiais jie save laiko saunuoliais nors net savo atskiros tautos neturi (visi emigrantai)… Bin ladenas nuleido juos ant zemes biski Cha cha
    va todel lietuviai ir yra geriausi - ne tokie atsilike kaip negrai, bet nors ir yra labai protingi (Lietuvos svietimo sistema viena uskciausio lygio pasaulyje), bet del to nesikeklia… o del blogos ekonomines situacijos kalta dabartine valdzia ir ruskiu okupacija (apie tai placiau namo dienoracsio paskutiniuose puslapiuose)…

  3. zinai kaip sako? "negras issivyste is bezdziones, o baltaji sukure dievas" Mirkt