kokie šių įrašymo į CD būdų + ir -

kokie šių įrašymo į CD būdų + ir -

Vienu atveju kepamas visas CD su, tarkim, Nero. Jo papildyti nauju failu jau neįmanoma, reikia “perkepti”. Kitu atveju suinstaliuojama tokia programa, kaip, tarkim, InCD, kuri naudoja UDF ir įrašo kaip į flopiką (packet writing). CD galima papildyti. Įrašoma yra įprastu win-exploreriu. Vieni naudoja vieną būdą, kiti kitą, o kokie jų pliusai ir minusai?

Kodel neimanoma papildyti su NERO? juk imanoma.

Aš papildau su Nero Gerai

Reikia daryti multisession

keista, bet CDRW-romas leidžia explorint multisesion CD, o CD-romas jo neeksplorina, tiksliau siūlo instaliuoti jame suzipuotą programą (kaip jis ble žino, kad ten zipe yra programa? Apakęs). Ir matyti mato tik autorun.bat ir readme.txt failą, tačiau nemato nieko daugiau Apakęs

Multisession imanoma daryt, bet nepatartina - isnaudojama daugiau automatiskai vietos diske, plius kiek pastebejau - multisession diskai sunkiau nuskaitomi

vietos kompakte man negaila, nes kaip esu sakęs, mane riboja vieta harde, tai ir esu suinteresuotas atskirais failais kopint į CDRW

viskas aišku- nenuskaito tik seni neįrašantys CD-romai Kietas

Tai kad ir seni nuskaito, tik ganetinai sunkiai. O ir su naujais kartais buna problemu, todel kaip ir minejau nepatartina taip irasinet, nebent taip reikia ir ner iseities Šypsena

Kiek zinau pati UDF failu sistema suvalgo nemazai vietos, man rodos lieka ~550MB lishnos vietos. Sakyciau tai nera HDD papildymas, o tik laiko svaistymas. Be to Irasymo greitis yra gana mazas. Nemanau, kad yra sunku surinkti ~700MB reikalingu failu ir sudeti juos i CD. Jei kalbeti apie UDF ir RAM diskus, tai geriau rinkti DVD, ten bent 2GB vietos yra. Tiesa as vistiek nerasciau vietos tokiai technologijai. Optiniai diskai neskirti buti RAM, tam dalykui reikia imti didesni HDD.

nu bet jei zmogus iraso du failus i pustusti diska, ir nori veliau pildyt, tai tik multisession, nepradesim ten drebeti del keliu Mb ŠypsenaPas mane su multisession niekada bedu nebuwo, tik cia yra viena maza taisykle. jei pradejai rasyt i kompakta vienu softu, tai juo ir toliau rasyk, nes jei pakeisi irasymo softa tada ir prasideda bedos. Isitikinau Taip

Daznai su multisesionu zmones pamirsta importuoti praeita sesija Šypsena Naudoti multisession vistiek rekomenduociau tik kritiniais atvejais Šypsena CD-R diskai nera brangus, o be to nera naudos i juos rasyti viska, kas papuola. Jei reikia pernesineti failus nusipirk CD-RW ir ramiai perrasinek 100 kartu.

laiko svaistymas tai UDF nenaudojimas - kiek zmoniu tiek ir nuomoniu

tai kai padarai finalize tai negalima

jo, Nero pavyzdziui nenorejo suprast DeepBurnerio sessijos, o vat DeepBurneris puikiai suprato su Nero darytas sessijas Šypsena

multisesion maziau ryja vietos negu UDF,faktas,nebent tu sesiju 100 darytum,man daugiau 4 nepavyko padaryt su nero

kodel tik 4? Na ziurint kokios buvo sessijos, gal jau vietos nebeliko Nekaltas as su DB daugiau dariau, tiksliai neprisimenu, apie 6-7, o daugiau neprireikdavo.