Kokie faktoriai nulemia ar santykiai bus rimti?

Et, atidengė visą kalambūro druską… Pavargęs

Ale kad iš šitų 3 fainų dalykų vienu metu išeina turėti tik 2 NustebęsUžtat galima pasirinkti katruos Gerai

kažkaip įtartinai nešvankiai nuskambėjo Pavargęs Cha cha o kuris faktorius čia niatynkamas? Piktas

aš netyčia… Drovus bet gal prieskoniai nepakenks Cha cha

tyčia ar netyčia, alia už pagalbą dėkui Mirkt Cha cha bo man būva neaiškū Pavargęs

tie vyriokai. jiems tik vienas galvoj (vejas Mirkt) visas temas i viena suveda. o gal taip is tikruju yra? t.y visos problemos susiveda i xxx problemas? Drovus

Nešvanku pasirodė, kad vienu metu sunkiai išeina turėti 1) meilužę(-į), 2) prestižą ir 3) tvirtus santykius? Cha cha

Faktoriai pasiliko kitur Šypsena

kai kuriem atrodo kad visa tai tūry Taip

Faktoriai pasiliko kitur Šypsenakur Apakęs Apakęs Apakęs

kaip tai kas liko, o liko svarbiausias dalykas ‘vazvyshanyje chuvstva liubvi’ Šypsena Mirkt

Kaip sake porucikas: "ets kaks, rackoms? " ŠypsenaAlyva , taigi ne apie tai.Viskas svarbu.Na ,bet as neisivaizduoju gyvenimo su Moteris kuri ‘srebia’ sriuba , o lovoje Gerai.Tiek srebiant sriuba , tiek lovoje laikom uzima tiek pat.Bet ne tame esme.Esme ,man atrodo Nekaltas, kaip tu jautiesi su zmogumi visumoje.Nerazumniems pvz.: Isilavinimas -2 Bendravimas-1 Lova+10 Viso ? Ar kaip?A mergickos?

kur Apakęs Apakęs Apakęs Jei pasakys tau kur ir mane kartu paimk MirktIdomu gi… Laimingas

“Na fortepijane, dubina-s…”

Nesakysiu… Anapus nėra tiesos Ne

“Na fortepijane, dubina-s…” Jusu plastelinas, kur norit ten maigykit