Kokie faktoriai nulemia ar santykiai bus rimti?

Sit ka pasakysiu, vyrukai Labas: 1.Logikos cia neieskokit, as tegirdejau apie tuos rimtus faktorius. Nekaltas Ir tikrai nezinau, kas tai yr. 2.Matau, Nekaltas kad jau teks kurt tema apie dekinguma ir su juo susijusius desnius. Vyrukai daznai negerai ji supranta. Ne

Rimtai? Nekaltas Che, bet kazkoks bjaurus toks santykiu bruozas. Tikiesi vienadienio santykio, Myliu, ir pusryciu, o paskui va kas iseina. Reiskia, daalijau, muset merginos nori, kad butai savim, nes dazniausia tokiu santykiu metu (vienadieniu), tai neapsimetinejam paprastai Ne. Ir toks tu damom (damai) patikai labiausia. Visas tas krutumas ir kietumas, vaidyba ir tt. pasirodo nebevaldo. Zmones nori kuo paprasciau.

O kadziel jie turetu buti, gerbiamoji? ApakęsTaigi asai zenota…Jeigu ka… Nekaltas

Nu, katyte, pati pamislyk, ka kalbi. NePasitikiu savo sefu. Tikrai Taip. Ir gerbiu ji. Ir jis man sako “Jus”…Klausia kartais patarimo. Dirbu pas ji, vadinasi, - pasitiki. O santykiu kodel ner…? Ne Nekaltas

Tai, atsieit, reiketu, kad nenuobodus but, bedraut biski rimtai (kokiu 70%) Cha cha, ir biski nerimtai (kokiu 30%)… Cha chaAne? Juokiasi

Voovera, blin, tai ko cia nerimtai rasai? PiktasJei nezinai, tadu nerasyk Cha cha. Ca kalbam apie rimtus santykius Taip, ne akimirkinius, ir ne ant greicio Ne. Tai, nori pasakyt, kad musuose rimtu santykiu nera? NustebęsTai o kaip zmones apsizenija i/ar kartu gyvena? Nekaltas

o ką Drovus Cha cha odno dūgomū ne mešajet Liežuvis Cha cha o jei rimtai Mirkt tai rimti santykiai nebūcinai gi Apkabinimas … gali ir šeip dravgystė kokia…

Na…apie tokia dravgyste. Gal asai patylesiu geriau… Cha chaVisi zinom, kaip te taip buna… Nors yr, yr tokiu draugysciu. Yr buve… Cha chaO apie ta"ne meshajet…" tai Ne. Man rimti santykiai i santuoka - Ne.

kiba neseniai veselija buvo Drovus … bet juk santuoka ir yra rimti santykiai? Nekaltas Nekaltas Liežuvis

Veselija buvo jau pries metus. LiežuvisA santykiai nu kaip i rimti, bet apibrezt to rimtumo neiseina. Bet vat galvoju Nekaltas, pradedancioms poroms padesiu. Surikiuosiu viska, mazu pades. NekaltasI savo seimos santykius parimtinsiu Cha cha

Taigi cia kaip dvirati israst.Santykiai i rimtuma pradeda linkt, kai is ryto tave pabuciuoja perdaug nekreipdama demesio i tavo burnos kvapa.Kai pradeda rupintis kodel tavo kojines stovi kampe ,o ne guli spintoj, ir svarbiausia, kai puosia pas savo tevus vesdami. Cia trys drambliai ant kuriu guli rimtumo vezlys Taip

o mes, pavyzdziui, su priklausomu, megstam ir pajuokauti, gal todel musu santykiai juokingi

Isiminsiu Nekaltas

Kožna masto “v mieru svojej erudiciji” Taip

Baisu reiškiasi nebėra… Žliumbia erudicijos… Cha cha Mirkt beje daugelis mano bendradarbių Vyras tokia logika vadovaujasi Mirkt

Kokia tokia logika? NekaltasKad prieš miegą reikia plauti faktorius? Apakęs

Man atrodo, tas, kuriam pavyktu ivardyti rimtus santykius lemiancius veiksnius, gautu Nobelio premija. Santykiai kaip oras, nenuspejami Nekaltas

svarus fak(f.u.c.k.)torius - tiesus kelias i rimtus santykius Mirkt

rimti santykiai neegzistuoja!

nea Cha cha kad turėti meilužę, prestižo reikalas Cha cha ir santykiai turi būti rimti Mirkt