kokias geles dovanojate -ams?

Nedovanojam geliu vaikinui, bet jei jis turi drauge ar zmona geliu atnesham jai, o jam dovana ar butelys. Pritariu ,kad vaikinai nelabai moka elgtis su gelem Nekaltas Cha cha Gėlė Gėlė Gėlė

daznai nedovanoju, bet yra proga… renkuosi melynus narcizus, gvazdikus smulkiais ziedais Gėlė Lūpos Cha cha

jei skubu, tai nuperku rožių, o jei yra laiko paieškoti, tai renkuosi saulėgražas ar kitokias įdomias kompozicijas.

Shiaip kazkas man paporijo, kad vienintele itin vyrams tinkanti gele - gvazdikai, ish kuriu tep tychiojates ŠypsenaTai va kad ne tik veteranams tinka

pala pala… ten kai tave cvetokus privertė pirkt irgi saulėgražos buvo ? Cha cha Cha cha beje saulėgražos toje stadijoje nevalgomos jei ką Cha cha

dylgeles dovanokit

rozes…

Vyrams dovanojamos gele, puokstes etc. turi buti kuo panasesnes i fala. t.y. tai, kas kyla aukstyn. man cia taip viena gelininke porino. gal ir teisingai.

Tevui dovanuojau kompozicija su herberais, o Vyras, kiek teko, arba roze (kuri po to liko pas mane), arba toki krepseli su gvazdikelem, kad nereiktu i jokia vaza det (neturi vazos Šypsena)

o tai tada moterims dovanojamos i ka turi buti panashios? Nekaltas

Nedovanoju jokiu Mirkt

Kaktusus arba smulkiaziedzius gvazdikus Šypsena, bet cia jau isskirtinom progom, seip nedovanoju Šypsena

Gydytojo kabinete virš stalo kabo užrašas: “Gėlių ir saldainių negeriu”.…taj ajshku pokshtas…bet manau kad juo viskas pasakoma apie geliu vyrams dovanojimo procedura…