kokias geles dovanojate -ams?

kokias geles dovanojate Vyras-ams?

mylimiesiems, sutuoktiniams, broliams, tevams, draugams ir pan; kokiomis progomis?

kaktusus Cha cha

Šiąnakt sapnavau, kad nupirkau kažkokiam Vyras dovanų gvazdikų. Ir svarstau sapne: “kaip čia aš perku tuos gvazdikus, taigi nemėgstu jų, nebemadingi” NekaltasNa, gal ir tiktų gvazdikai visai, jei vyresnis žmogus Taip

Kad tos, kur parduodamos, dekoratyvinės Nekaltas Cha chaNors išties gražios Taip

aš tai dovanoju visokius lapus- einam kur- pro parką- ar šiaip- ir nuskinu kokį lapą- ir sakau- " čia tau" Laimingasdar- jei turiu rašiklį- ant jo ką nors ir užrašau… Girtas Laimingas

Nerimtas klausimas, gėles reikia dovanoti MOTERIMS, o vyrams jau geriau ka nors stipresnio atneskit, tai supras.

jei vyresnis ant tiek, kad karo veteranas… Taip

Nu yo, bet būna, kad einant in kokį gimtadienį iš inercijos dar ir Gėlė prigriebi Cha cha

Cha chaBet kodėl šitos gėlės taip nuvertintos - kadaise gi labai lygis gvazdikus dovanot būdavo Gerai Cha cha O ir gražios jos Nekaltas

Pasakei ir šventa - bus Mirkt

Turguj jau gatavos parduodamos Gerai Gi neprašei iš daržo ar parduotuvės… Nekaltas Cha cha

nes veteranu daugiau buvo…ir Lenino paminklu… Bet kad negrazios, tai nieks nesako, ne Ne

Rusijoj ir dabar jos labai veža Gerai, kiek tenka matyt per TV įvairias šventes ir renginius Nekaltas

tai as ka ir sakau - pas juos ir veteranu, ir paminklu koncentracija ta pati ishlikus(na, gal veteranu ir pamazejo Nekaltas), bet kokios grandiozines Pergales shventes - va, kada vyrams geles dovanoja… Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė Gėlė

daugiausia dovanojus esu kaktusus Šypsena O jei kokia rimtesne proga, tai po viena roze (raudona).

Dazniausiai astramerijas arba sakele gvazdikeliu mazais ziedukais, kartais kaktusus. Labas

Šiaip tai visokius mielus kaktusiukus perku Laimingas

sian kaip tik skaiciau zurnale apie Vaitiekuna zurnalista, kuris sako kad visiem vyram nepatinka kai jiem dovanoja geles, nes jie nemoka ju laikyti ir nezino, ka su jom daryti Nekaltas Cha cha

Jei sveikinu Vyras, tai stengiuosi isvengti geliu dovanojimo. Na cia tai dar nieko, bet klasiskai atrodo, kai Vyras dovanoja geles Vyras Cha cha