Kokiais Browseriais naudojates?

Kokiais Browseriais naudojates?

Kokiais Browseriais naudojates?Labas

na as tai Opera+Ie karts nuo karto mozilla Nekaltas

IE arba NeoPlanet Šypsena

Naudojuos naršykle, kuri yra Gerai. Na ir kas tau iš to. Bėgsi ir tu pamėginti. Ko nori - galėjai parašyti. Dabar š. naudos tavo klausimas ir š. naudos iš būsimų atsakymų.

Opera 6.5

Pagrinde Mozilla, kartais IE arba Opera 7.0

opera 6.04Gerai

Visa gyvenima naudojausi Netscape Navigator. Blin buvau nerealus jos salininkas… Bet kazkaip vienu metu cia uzluzo, ilgai nebuvo atnaujinimu, tai teko priprast prie IE. O tu visu Operu ir pan, tai nenaudoju - kam be reikalo instalint kazkoki sh i kompa kai yra ir taip nebloga narsykle ???

  1. Internet Explorer
  2. Opera 7,01

Jei kas nepatinka nekreipk demesio geraj…ir
Žliumbia kaipMoteris

Na ten bookmarks buvau pripratęs naudoti ir tvarkyti, organizuoti. Tai pamatęs IE favorites visai. Veee

Ir nėra čia ko daug klausinėti, kai žinoma, kad dauguma naudoja IE. Atsiranda koks kito mėgėjas, tai ir rašinėja savo versija.

Bl. nu aš nepiktas, bet tos beviltiškos temos jau knisa Veee
Užtai, kad ir būtų nors 50 atsakymų, tai negalėtum iš to pats apsispręsti.

Na taip taip, jei nepatinka - nežiūrėk, nenori - neatsakinėk. Tūsas

Version: 7.02
Build: 2658 Bork edition
Platform: Win32
System: Windows XP

Aishq? Šypsena

Ne, apskritai man Netscape kazkaip labai patiko, tokia saviakiska narsykle buvo Nekaltas Ech, seni geri laikai… Einu nosines susirast…

ie ir mozila ;]

Ale dazhnai shtampuoja tas Operas, juk ka tik 7 pasirode.

Na tik neverk. Žliumbia Susirask vėl netscape 4.7 ir pasileisk, kartu ir netscape paštą dar naudok. O tai vistiek geriau už Ghostzilla, kur net spalvų nėra kad šefas nesuprastų, kad po internetą naršai. Kietas

Opera 7.01 Build 2651 pastoviai ir dar IE kartais

Netscape 7.01

IE 5.00