kokia specialybe galvojat rinktis?

laiko dar dauuug
ale karjera ateity man pirmoj vietoj
noretsheu turet nedidele savo firma
gal kas nors susija su reklama…
net nzhn ;]

noriu ir ilgai jau svajoju apie zurnalistes profesijaNekaltas

kolkas nenoriu nieko…;]

skrydžių valdymo…

As tai bandysiu interjero dizainaŠypsena

Dar negalvojuNe

norėčiau studijuot vadybą ar ekonomiką, o kaip bus iš tikrųjų, pamatysim jau greitai…Nekaltas

Dar nezinau Nekaltas

Suvirintojas busiu…

o gal kunigas-ginekologas?Cha cha

gal kzka su menu…architektura…daizaijnas…nznau dar…

Informatiku…
Nes lengvai gaudausi kompuose…
Siaip po informatikos psichologija…
Ketinu studijuoti…

…dar apie taj negalvoju…Ne

Kazhka su socialiniais moxlais. Geriausia psixologija. Tuo labiau kad su matke problemu nekylaLaimingas O blogiausiu atveju - sociologijaLaimingas Dar blogesniu - neisivaizduojuCha cha

Savo svajoniu profesija ishdavei?Cha cha

As tai jau liktais vieneri arba dveji metai kaip svajoju apie zurnalistes arba psichologes karjera… I psichologija tai gal nelabai pavyks,o i zurnalistika tai labai daug stoja! Kaip manot,ar pavyktu istot i zurnalistika jeigu istorijos iseina 9,anglu 9,lietuviu 9(vos ne 10) ir rusu 9. Beje,dar lankau dramos bureli. Tai kaip manot,pavyks?

jaw pac lajkaz man bootu kazhka galwot del speceleebioo…Taip~Žvaigždė~ bet nzn ka rinktiz…Ne esu wisishkay pasimetuz plem…Nustebęs

shape norechew zhurnalistika arba interjero dizajna…[bet kiek zn labay didelez atrankoz boona, norz bendrew wisur teyp]

dar daug laiko, shiandien pasakysiu wiena o ryt jau kita galwosiu…Nekaltas tad tixlauus warijanto dar nzn’aw…Cha cha
nors gal ka nors su teise norechiau TaipCha chaŠypsena

niu man tej dar toloka…bet jaw galvoju gal vadyba patiktu…Nekaltaso shiaip dar net nenumanaw…NeLiūdnasApkabinimas

as noreciau buti smuikininke…tikrai noreciau ir galeciau stengtis…taciau neverta.vis tiek niekada nepasieksiu tokio lygio,kad galeciau gauti tiek pinigu,kiek man reikia.
as materealiste.
studijuosiu politologija…