kokia specialybe galvojat rinktis?

Noreciau buti teisejas arba programuotojas

turbut medicinaTaip

Stosiu į verslo vadybą. Ateitį sieju su nuosavu verslu.

nzhn

noreciau dirbti ka nors susiejusi su kompiuteriais ar ka nros panasaus. Nekaltas

Dar apie taj negalwoju, nes tolokaj iki to. Drabuzhiu dizajnas, arba verslo vadyba. Arba kas nors su turizmu. ;]

as kas be ko zurnalistika noreciau… Laimingas bet cia jau priemimo komisija nuspres kokia specialybe mokysiuos… Cha cha

labai noreciau tapti DAKTARE Niam niam dar labai noreciau i karo akademija Girtas

as tai noreciau laaabai laabai i teise, o jei ne i teise tai tada kazka su anglu kalba siesiu Šypsena

apie tj dar negalwojuNiam niamLaimingas

interjro dizaineres

ARCHITEKTE Laimingas BET NEZINAU, NES TRAUKIA POEZIJA IR LITERATURA…

siuo metu tikrai galvoju apie medicinos studijavima
o kai mazvaike buvau norejau tapti aktore ( bet tai nepelningas darbas ypac lietuvoje) zurnaliste ( jie kazkokie pletkininkai! ) rubu dizainere ( reikia tureti begalo lakia fantazija, ir pinigeliu… nes kolekcija sukurti tai nemenkas darbas)

labai megstu matematika ir informatika, nes siose srityse man geriausiai sekas, todel noreciau specialybes, kuri butu susijus su kompiuteriais, nes sioj srity gaudaus geriausiaiNekaltas

ash nr advokate butCha cha

bliamba dar negalwojuGirtaso gal reiktu…

ka nors su menu…arba zurnalistika…rezisura…Šypsena

Noriu buti verteja Taip Girtas

as tai jau nusiziurejau KTU universitete → Dizaino ir technologiju fakultete → Grafiniu komunikaciju inzinerijos katedroj → ziniasklaidos technologijos (t.y. leidiniu dizainas ir pan… ) kazkaip sudomino… bet man dar 4 metai iki stojimo Cha cha

stalius ;p