Kokia saugos tarnyba rinktis?

Kokia saugos tarnyba rinktis?

Antireklama apsaugos policijai. Draugas naudojasi jos paslaugomis. Veiksmas Kaune. Iseina is namu ir palieka neuzdaryta balkona. Po geru 15 min., gauna skambuti i mobilnika. Pasako kas ir kaip, ir kad skubetu namo, nes ekipazas jau isvykes. Parbega namo, policijos nera. Jie prisistato dar po 7-10 min. Rezultatas atvyko i ivykio vieta po ~30 min. Idomumui - viena is bustiniu uz kokiu 30 min. kelio pestuke. Operatyvumas… ?!

Antireklama Falck Security. Veiksmas Kaune, A. Sanciai, Medvegalio g., Remi1000 parduotuve. Naktis (kazkas ~24 val.). Suveikia signalizacija, ima kaukti. Nuimu laika, atvyksta po 20 min. Ir taip bent du kartus…?!

Juokingiausias zinomas ivykis:
Lukoil degaline prie Kalvarijos sienos. Ziema, naktis. Vienas is darbuotoju netycia nuspaudzia apsaugos pulteli. Po pusvalandzio prisistato apsaugos policijos ekipazas su Ziguliai. Bando irodyti, kad pas juos veike signalizacija, jie apsimeta, kad ne pas juos (gresia bauda). Itikina, kad galejo veikti Lietuvos kuro signalizacija. Apsauga vyksta ten (iki ju 1.5 km). Bando uzvesti masina, nesiseka. Tada sugrizta ir praso, kad kas nors is darbuotoju nutemptu iki Lietuvos kuro degalines, juk butina suteikti pagalba … ŠypsenaŠypsenaŠypsena Zodziu patys suvokiate operatyvumas ir patikimumas zemiau kritikos, o uz viska yra mokami pinigai… ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Dar vienas dalykas:
Pries sudarydami sutarti pasiskaitykite apie zalos atlyginima, vagystes atveju. Pamatysite, kad dauguma firmu pasizada Jums nieko neatlyginti !

Ašbpas save parduotuvėje naudoijuosi "Falck", paslaugomis. Galiu pasakyti, kad esu labai patenkintas. Pvz. buvo nesusipratimas suklienati ir teko kviesti apsauga. Po to staiga sužinojau, kad Falck trims mėnesems sustabdė mėnesinio mokesčio mokėjimą. Kai paskambinau ir paklausiau kodėl tai paaiškino, kad buvo iškvietimas su reikalu ir dėl to dabar nereiks mokėti mėnesinio.
Šiaip man tas dalykas patiko Šypsena

J.

girdi bruonka

oi atsiprasau,tik dabar pastebejau kad tu kauneLiūdna

aj dar variantas Apsaugos Policija… ten kazkur 800lt kainuotu man…
na siaip ne kainoje esme, o kuri tarnyba geriau dirba noriu issiaiskinti?

Vienas is apsaugos policijos pliusi - zymiai daugiau vienu metu patruliuojanciu ekipazu

Ne profesionalas, bet jei man taip butu, tai eiciau pas ta, kas atriso - gali buti, kad blogai softas veikia…

Man lygiai tas pats. Stovi ramiai telefonas tada kazka ‘patarska’ ir issijungia… O kai bandai trinti zinutes tai taip pat uzstringa ir reikia akuma isimt arba laukt kol issijungs Blogai

Man taip daznai buna. Isemu akuma, isemu korta ten prapuciu ir vel viska sudedu… Tada viskas normaliai…

P.S. Naudoju irgi LABAS Aš nekaltas

Tai situ aparatu "nedadielka" zinau kam taip pat yra panasiai atsitike, yra du keliai, vienas- tai nunesus meistrui duoti visa isvalyti nuo dulkiu ir atlenkti kontaktus, jei tai nepades, kitas variantas perprogramuoti PC pagalba taip pat pas meistrus…o jei ir tai nepades…tada belieka pirkti kita telefona…

man irgi sita beda yra , nu bet ka darysi susitaikai…Aš nekaltas

Sakau, prapusk ten ten dulkes ir viskas veix normaliai Gerai

Paskambink i Falck Security 1691, tau maloniai paaiskins visus privalumus, tai vienintele kompanija, kuri atlygina nuostolius Taip

as netaikau dmb bet shiauliuose apie apsaugos firmeliu darbuotojus ir ju kultura tai galima patyleti .
KandaKandaKandaKanda , vazineja kaip su didesniais nei policijai suteiktais igaliojimais . jie patys tikriausiai nesupranta kam skirti tie geltoni shvyturelai , paziurejus i juos ir i bendravima tai ka as zinau 5-6 klases baigtos, keli metai sporto saleje ir i saugos firma .aisku ne visi tokie ,bet nelabai noreciau jiems patiketi turto apsauga.