kokia religija zavites

kokia religija zavites

ar yra dar tokia religija, tikejimas kuriuo galbut zavites ir kodel? aisq cia neskaitant savosios Šypsena

gerbiu religija kokia ji butu bet nesizaviu jokia paprasciausiai tikiu savimi Šypsena

Religija - opiumas liaudžiai.Taip

nesizaviu nei viena religijaBlogai esu nepraktikuojantis tikintysisNekaltas

Man labai idomu pasiskaityneti ar isgirsti kazka apie kita tikejima, bet lieku istikima savajam Nekaltas

ahs galvojau kad chia tik man taip Cha cha

nesizhawiu jokia relygija… taj zhmoniu bukinimas ir talpinimas i tam tikrus remus, suwarzhimas… kam to reikia…bent jaw chia mano tokia nuomone

ish dalies pritariu, tachiau randu kuo zhavetis visose religijose, tik nei viena ish ju nera man priimtina.

Nesizaviu jokia religija Ne nera ce kuo zavetis man atrodo Nekaltas

Na kaip paziuriu tai cia visiska netikinciuju gvardija. Cha cha
Na o kas liecia mane tai nei vienai didziajai religijai neprijauciu.Bet labai domiuosi tokia sakyciau etine-filosofine sistema atejusia is Kinijos-DAOIZMAS.Kuo patinka?Na moko pasitiketi savimi,buti kantriam,nenusiminti pries nesekmes,nebijoti mirties kaip neisvengiamybes.Man tai "limpa".Ir nejauciu nejaukumo kad gyvendamas katalikiskame kraste neesu tos religijos ispazinejas. Labas

as tai nerealiai romos katolikais žaviuosi… tie visi kryžiaus žygiai, raganų medžioklė, atcuk kita žandą, nežudyk… aj bet px jėsusas viska atleidžia… nu žavu koroče…

Zavetis nei viena nesizaviu is tikro Nekaltasnors esu katalike Nekaltas

Aga, ateizmas ji vadinasiŠypsena

niu man visai patinka kelios pagoniu idejos…
bet siaip tikiu JURA Šypsena

savo - krikscionybeTaip

ir ka tu joje zavingo atradai?Nekaltas galbut tai, kad tie patys krikscionys- katalikai ir protestantai zudo vieni kitus?Nekaltas nu tikrai fainaGerai, gal ir as tuoj susizavesiu?

Religija kogero nesižaviu ji tik žmonių sukurtos normos kurių reikia laikytis ir tiek, o vat tiketi ar netikėti kuo nors yra visai kita. Nekaltas

Mane pakikštyjo ir primetė lyg ir pareigą, kuri kartais virsta lyg ir nepadarytu darbu… nueiti į bažnyčią, atlikti išpažintį. Ne todėl ,kad AŠ taip pasirinkau, o neklausę užrašė kokia bus mano religija. Aišku, todėl ir tiek daug tų katalikų - nuo mažens tave įrašo į savo gretas, kitas ramesnis ir eina nuolankiai…

Dukrytės nekrikšyjau - norės pati pasikrikštys. Bet gi kiekvienas DORAS KATALIKAS moralizuoja, o kai kurie viešai smerkia ir vos ne spjaudo… Baisu

Neimk į galvą kunigas viso labo žmogus, o davatkos kurios laksto išpažinties o išeję žiūri kaip ka apšneketi. To labiau kad visi vistiek išeję iš bažnyčios daro tą patį. Tai nėra ko jų klausyt. Mirkt