kokia reiksme jums turi klasikine muzika?

kokia reiksme jums turi klasikine muzika?

daugelis mieliau klaussi siuolaikinio lengvo popsiuko,ir sakokad klasikine muzia juos"vemt vercia".kaip jums atrodo,ar siuolaikinis jaunimas ja dar vertina?

Man 16 metu ir klasika tikrai vertinu. Jei si muzika per amzius nebuvo uzmirsta, manyciau nebus ir dabar Mirkt

KLASIKA IR AFRIKOJE KLASIKATaip

kai seniau pieshdavau, klausydavausi klasikines muzikos, tai mane ikvepdavo…
dabar atsigulusi lovoje pasiklausau klasikines ramios muzikos… Nekaltas

užeina kartais tokia nuotaika, kad norisi kažko kito, o ne popso Šypsena

Klasikines muzikos reikia moketi klausytis.
Anksciau Ravelio "Bolero" man buvo grazus kurinys. Kai mus ishmoke tokio kurinio klausytis, as nuo jo kaifuoju! Šypsena

O kad jaunimas mazai domisi klasika, tai nelabai sutikciau. Sia vasara Palangoj "Vasaros nakties serenadose" trecdalis publikos buvo jauni zmones Taip

visokiu zmoniu yra su visokiais pomegiais. Man Klasika patinka. bentjau didzioji dalis is tu kuriniu kurie vadinami klasika… Klausimas tik Nuo kada muzikinis kurinys tampa Klasika. savu laiku ir Beatles galima buvo vadinti popsu o dabar - tai jau klasika. Galu gale naujuju autoriu kuriniai orkestrui daznai pavadinami kasikiniais… Gal kas gali uzpildyti sia mano muzikiniu ziniu spraga a? Laimingas

Klasikine muzika yra nerealu Tūsas Netgi negalechiau pasakyti, kad man ji patinka - ash ja myliu Taip

…man ji jokios reiksmes neturi ir del to nesijausiu kazkaip nesmagiai…
paziurejus per telika klasikines muzikos koncertu irasus,siurpas krecia, kaip visi sedi ten lediniais veidais, issipuste arba dar geriau - snaudzia…VeeeNeTūsas

Taip Taip Taip

visai ok, biski nuobodu. man rockas geriau. ir jazzas. ir acid jazzas. ir robbie williams coolŠypsena

vienareiksmiskai: ne visi bet vertina

klaiska,klasikine muzika dabar-tai ne muzikos stilius,o visa rimtoji muzika!tai ne siaip grupes,tokios kaip Beatles,kad ir kokios geros jos butu!

jie nesnaudzia ir ne lediniais veidais,taip gal tik arodo,is tikruju jie tiesiog labai isiklause ka groja,ir isijaute!

niekas nesako,kad jeigu patinka klasika,negalima kitko klausytis!galima ir netgi rekiaŠypsena

paskutiniu metu ypac pradejau vertint klasikinius kurinius…nzn gal pagaliau uzaugau!Nekaltas

tarp klasikines muzikos taip pat pilna popsuchos (t.y. nelabai kokybiskos muzikos). negalima klasikos vertinti vien del to, kad ji yra klasika. labai daznai susiduriu su zmonemis, kurie atseit labai klauso ir myli ja, bet zino, kaip taisykle, tik kokius metu laikus, popsiskiausius mocarto kurinius, bethoveno ode dziaugsmui, kelis pirmus likimo simfonijos taktus, caikovskio spragtuka ir strauso valsus.

klasika yra gerai, bet reikia zinoti, kur ir kada klausytis. kartais man reikia RHCP, kad pasijusciau geriau, kartais Mozart’o, kad sugraudintu sirdi.

O mano nuomone,visa muzika yra stebuklas.Kuomet pagalvoju,kokius sugebejimus turi tureti zmogus ,kad ja sukurtu,negaliu nevertinti.
Taigi manau,kad muzika ,tai nuotaika.Butent nuotaika nulemia ar mes
klausomes sia minute popso,ar klasikos.Zinoma ,jei nuotaika netinkama ir momentas netinkamas,rodomas per TV koncertas,atrodys nuobodus ir migdantis,bet jei ta muzika perklausysi reikiamu laiku,nemanau,kad ji tau nepatiks.