Kokia programa geriausia kurt animacija?

Kokia programa geriausia kurt animacija?

Kokia programa geriausia kurt animacija su visais garsais ir pan.?
ar "max’as’ tam reikalui tiktu? Kaip butu paprasciau?

FlashMX 2004

Uz flashMX reik moket ir tai yra viena nenormaliausiu programu kokia tik esu turejas, jau geriau FoffeCup.
Bet jos galimybes jau issemiau ir ieskau konors naujo.

Animacija kurt? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

na ziurint kokia animacija… paprastute galima ir su Flash…dar kartu su kokiu swift3d gal ir padoresne bus… programa visai normali jei perkandiŠypsena o del to kad mokama…tai nezinau ar daug rasi padoriu programu animacijos kurimui nemokamu?Nekaltas siaip 3D animacijai dar 3D Studio Max tiktu…na bet ji irgi mokamaŠypsena

na bet viskas priklauso nuo to kokia animacija… jei koki baneriuka padaryt judanti tai gal ir bus nemokamu paprastu programkiu… bet kad koki multika…ir dar su garsu…tai nezinauNekaltas

P.S. CoffeCup irgi mokama kiek atsimenuŠypsena

Siaip man reik rimtesniam multikui. coffeCup turiu, et ten tos vienos programikes neuzteks, rei ko nors rimciau. Parsisiunciau, "Calgary3D", bet neturiu serijos numerio, kuri rei9k instaliuojant iwest, todel ngaliu pasinaudot, bet kiek bendziau registruotaas verjia, tai buvo liux programike. Jei gauciau, regiestracijos koda ar nulauzta versija - butu gerai. Gal yra kokiu panasiu programu su keyganais?

O tai kokie trukumai kuriant animacija su Flash ? Labai pasistengus ir ydejus nemazai dusios galima padaryt labai neblogu animaciju. Tokio tipo kaip "The Simpsons " tai tikrai galima padaryt . Aisku vienam tai uztruktu gana ilgai ir i interneta nepatalpinsi del failo dydzio bet padaryt imanoma . Tereikia pasitreniruot Šypsena Passieskokit knygos" The art of cartooning with flash " Tai gera pradzia ne tik flash animacijai bet ir siaip joje gana aiskiai isdestomi bendri animavimo principai.

Siaip The Simpsons piesiami rankomis. O man reik pagrinde siuo metu "Calgary" Serijos numwerio ar panasios programos.

Jo rankutem piesk. Juokiasi 24 kadrai 1 sekundei. Cha cha

As nupiesiu - tu igarsinsi.Baisu

del "the Simpson" tai chia 100%, kad tai vienintelis ishlikes multikas, kuris dar pieshiamas ranka

The Simpsons yra piesiamas rankomis ,bet tai nereiskia kad kiekvienas kadras piesiamas visiskai is naujo. Yra panaudojami simboliai (veikeju kuno dalys ar objektai judinami atskirai )sudarydami bendra erdves ir judesio vaizda . Yra specialios tecnikos sukurti harmoniska judesio iliuzija ir jos daugeliu atveju tinka visoms animavimo programoms. Svarbiausia animacijoje yra sukurti idomius personazus ir animuojant isreiksti ju budo bruozus .Tuo ir pasizymi Simpsons. Todel jie ir kainuoja tiek kad ne kiekviena televizija istengia nusipirkti licenzija ju transliavimui. O pasukti 3D kuba aplink savo asi gali ismokti ir pirmokas , bet ar kam nors tai bus idomu ?

Na personazus ir siuzeta as jau turiu sumastes. Man dabar reik 3D programos, kuri neuzsilenktu. po sawaites ar po menesio neuzsilenktu ir issaugotu failus avi, mpeg ar bent panasiais formatais.

<p>3d animacija- 3ds max, o 2d-flash mx2004</p>