Kokia pelę pirkti?

Kokia pelę pirkti?

Norečiau nebrangiai nusipirkti normelesnę pelę, galbūt optinę (Vilniuje). Į ka atkreipti dėmesį perkant? kokios patikimesnės ir kur pigiau galima gauti?
Kiek ieškojau tai pasirinkimas nėra didelis, mazdaug 4-5 firmų mauzai ir visur tie patys modeliai. Kazkodel niekur nerandu Genius firmos pelių Nekaltas

Labai neblogos Logitecho optines, ir softas mouseware navarotnas yra Logitecho saite.
Brolio kinderiam padovanojau tokia. O pac bandau dabar Chic firmos tokia pigia optine… ~30 Lituokliu kazkas buvo kai pirkau priesh menesiu pora.
Bedu nera, tik Logitesho forma grazesne, geriau gula prie rankos.

Tiesa, jei deshiniarankis tai labai Cool ergonomine Logitecho BA-47
Bet ji ne optine, bet per metus intensyviai eksploatuojant valiau du kartus… nepasakyciau kad linkusi apsivelt. Na bet optine - Jega. Ner to shrato Gerai

Arba Logitech arba Microsoft. Geriausia tam reikalui skirti 100-150 Lt (uz optine), nors va turiu uz 49 Lt HP pele ir jau greit metai, o problemu jokiu Nežinau

Chic optine neseniai nusipirkau (42 lt, bet reiks paieskot, dazniausiai ~50) paprasta bet patogi, primityvus softas, ir pasak kolegu gana patvari … Nekaltas

siaip logitech’o tikrai geros. siaip man patinka b-47 ir mx700 (bet sita labai brangi) yra tokia pat kai mx700 tik su laidu mx500 ir ji kainuoja apie 200 lt, bet 8 klavisai - jega

kiekvienam sava geriausia…
aš siūlau optinę Logitech BJ69 Gerai

nerekomenduoju belaidžių, - nepatinka tai, kad batarkės trumpai laiko

Tik optine, nes po jos kita naudotis nebesinori.

Pas mane yra viena Logitech PS/2 o kita Genius Serial. Su pastaraja, tai jokiu problemu.Kiek gritus nuo stalo, kiek atlaikius smugiu.O dar jokiu gedimo pozhymiu.Tiesiog gera pele.Tik biski prastokai prie rankos glunda.Logitech apvalesne.

jai nori geros tada ruosk 100-150Lt jai paprastos ir geros tada paprasta su ratuku Logiteh ir viskas kazkas apie 30Lt

geriausios tos kur po 5-10 litu parduoda, kur nera 3 mygtuko ir forma tokia labai pailga ŠypsenaCha cha

Shiaip, labai malonu yspudy paliko juoda optine Logitech firmos pele - tikrai kokybishkas, atsparus ir patogus gaminysLaimingas Kashtuoja apie pidisoka, bet tikrai verta tu pinigu - galu gale, zhiurisi grazhiai. Jungiasi prie USB ir prie PS/2 (su adapteriu - net prie RS-232). O kaip Valius sake - ir driver’iai geri (beje, juos galima vartoti nebootinai su Logitech gaminiais).