Kokia pasirinkti cs`ui


Kokia pasirinkti cs`ui

Jeikas bandet abi ar bent viena taip pasidalinkite ispudziais

koks skirtumas, pridek savo letena prie peles, ir jausi, kuri patogesne!

as ta be laido bandziau, tik pas mene su laidu buvo paemus nesinori paleisti. Scrollas juda i keturias puses. Planuoju tokia pirkti.

Nu rankosi abi laikiau ŠypsenaPirma bent jau man patogesne… P.S Kas per klausimas ? ziurek kuri labiau prie rankos tinka ir imk

tai tik dar vienas faktas, kad norint gerai losht cs uztenka geros peles

pirma geriau prie rankos limpa. Šypsena

As imciau 2 pele, nes su tokia vel pradejau lost CS Cha cha Po 1 men pertraukos Juokiasi Ir labai gera pele… Cia suprantu jos yra lazerines Nekaltas Nes tingiu foto didint, kad iziureciau kas parasyta Cha cha [dF]

Antra

kuri brangesne Cha cha

isvis nezaisk cs

IE4 populiariausia geimeriu pelyte. Su ja loshia geriausi cs playeriai pasaulyja. aisq tos peles nevienos… steelpadai, skate’ai ir tt… nors man paciam logitechas labiau prie shirdies Šypsena o gal ci tik delto kad noriu ishsiskirtu ish savo klano, nes ten visi su IE4 ir 1 su IE3 Nekaltas

Imčiau Logitech’ą… Nors man ir savo BJ-69 užtenka… Cha cha

Butinai vieline! Bevieles siek tiek veluoja.

na nezinau kaip ten pasaulyje, bet lietuvos zaidejai IE4 peikia. As ja bandziau ir kazkaip nelabai man ji patiko. Pagrinde visi zaidzia su IE3, nors tos as nesu bandes. Pas pati yra mx500 ir labai gera palyte, o 510 yra dar jautresne ir geresne. Na siaip is situ 2 tai tik logitech, nekalbant jau kad pirmoji belaide, kas tikrai nepatartina

as irgi turiu problem vyrai dabar del peles Šypsena mastau pirkti mx500 arba razor Diamondback Salamander 1600 DPI Optical Mouse. kiek girdejau razor yra neblogas dalikas bet niekad nelaikes rankoj as jo ir tik per neta galiu nusipirkti tai bijau kad nenusipirkes je man bus nepatogi losti. gal kas turi toke pele?ar ji patogi ar ne?