Kokia nuomone apie tokias temas kaip.

Kokia nuomone apie tokias temas kaip.

"ieskau vaikino" ar "ieshkau merginos"?

man tai atrodo super banalu ir leksta…lygiai tas pats kaip ideti skelbima kur nors i laikrasti "noriu" kad ieshkau draugo arba dar geriau ieshkau draugo kuris galetu materialiai paremti…

nebuk taip nusiteikias pries Aš nekaltas

Ar yra dar vaikinu romantiku, ieshkau romantishku vaikinu, ieshkau paneles it t.t. - apsivemsiuAš nekaltas

Leisk vaikam pazaisti…

Gal gali pasitraukti pora zingsiu i sona… as ir kartuBlogai

Gerai būtu kad ne ant manęs, nes jieškau merginos kuri važiuotu su manim į Palangą.Cha cha

kai tik pagalvoju…kai tik pamatau…
sakes…papjausiu…

Gal filmą žiūrėjai “Ašmenys 2” kad iškarto šakės, pjaustymai. Negerai Akaela taip nervuotis, nusišypsokCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Jei zmones nesugalvoja kitokiu pokalbiam tinkanciu temu, tai ka jiem daryt? Na nepykit gi taip, tegul sneka, visokios pastangos pagirtinos. Kietas

Zinot, ir mane jau baigia pravymdyt PANELE TVINE. Dieve mano juk cia ne vaiku darzelis: " ar tu mane myli, ar tu su manim draugausi, jei taip tai as tave pabuciuosiu" . BJAURU! Piktas

Man tai skamba stiliuje "bajeris", tiesa toks gerokai pavalkiotas

ai žmonės, būkit tolerantiški…
reikia juk vaikams kažkur išlieti savo širdį ir mintis Mirkt
mane taip pat biesina, kai eilinį kartą bandoma įrodinėti esą Vyrai rūpi tik seksas, o Moterys - jų pinigai… bet jei kažkam ant dūšios lengviau pataps dar kartą paskelbus šias neteisingas tiesas - tebūnie Aš nekaltas
svarbiausia, kad būtų taika ir šviestų saulė Cha cha

Na na tik ar ilgai ta saulė švies? Kietas

lygiai tiek kiek priklauso:
leisis 20:51, o tekės 3:45
Cha cha

Speju, kad cia akmuo i mano darza Šypsena
Aciu uz nuomone, galiu paaiskinti, kodel tai parashiau: teisiog norejau susinoti, ka zmones apie tai mano, bet kazkodel tu savo nuomones neissakei, kur man butu idomu ja perskaityti, o parasiai ja cia ir visai neticiomis ja perskaiciau.
O del atsibodo skaityti ir todel parase, tu klysti, as ne skaiciau taip, kad man atsibostu, man patikna bendrauti ir susitikineti, bet pagal nuotraukas sraugu neieskau. Man del susitikinejimo ir mirc’o uztenka, o cia norejau pasiklausyti protingu zmoniu, nors ne manau, kad pati esu kvaila, nors taip gali ir pasirodyti Liežuvis
Gerai gal nevaziuosim vienas ant kito. Gal kada paviks neticiuku susitikt ir isgert po Taurė arba Alus nezinau kas daugiau patinka. Tik nepamanyk, kad bandau suvilioti, o tai dar apkaltinsi Aš nekaltas
tik prasyciau ta akmeni i mane nemesti, tai labai skaudziai Šypsena

nugi jie tiesiog isnaudoja paskutine galimybe susirasti antra puse. poto ant kokio “pridurko(-es)” uzsirauna ir verkia, kad jiems nesiseka. tai nereikia ieskoti internetePiktas man atrodo mes susirinkom ne antru pusiu ieskoti, o padiskutuoti vienu ar kitu klausimuAš nekaltas

Na shiaip forumas vadinasi NORIU SUSIPAZHINTI, todel tik ka atejusiam naujokui pirma mintis, kuri shauna y galva, tai ir parashyti - NORIU SUSIPAZHINTI, nieko nepadarysi man regis labai logishka…

Nepykit ant ju taip baisiai.As irgi dar naujoke, nors ir nebandau susipazinti.Bet juk gal yra zmoniu, kuriems toks susipazinimo budas vienintele viltis ? Aš nekaltas

O kodel is karto vienintele viltis? Gal dar vienas budas? Nepagalvojai apie tai?..