Kokia musu gyvenimo prasme

Kokia musu gyvenimo prasme???

Seip kaip jum atrodo kox musu gyvenimo prasme, tixlas?As tai…Nekaltas

ojojoj… tos prasmes visa gyvenima ir ieskom, tik pries mirti turbut suprasim kokia buvo musu gyvnimo prasmeNekaltasCha cha

Pastatyti nama,pasodinti medi,uzauginti dorus LR piliecius ir jei dar liks laiko dar ka nors nuveikti.

turbut retas tiksliai atsakytu ko jis nori ishgyvenimo… mano gyvenimo prasme turbut bus surasti ta nelemta prasme…

Niu mano nuomone panasi kaip ir jusu Cha cha

kiekvienas savo gyvenima supranta unikaliai ir savaip… cia neis pasakyt kad musu gyvenimo prasme kokia… kiekvienas zmogus turi turet gyvenimo prasme… as turiu gyvenimo prasme… gyvenimo siekius… bet vien to neuztenka reikia siekt ko nors daugiau… niu nzn ar mane supratot as save l.gerai supratau Cha cha

Jeigu nori suzinoti atsakymus i tokio pobudzio klausimus, perskaityk "Bhagavad Gita"… Tau nera privaloma laikytis joje surasytu normu, bet kai ja perskaitysi, jausi ramybe sirdyje, nes zinosi kokia yra gyvenimo prasme, kas taves laukia po mirties ir t.t.

pritariu bet aš jau medžių prisodinau todel dabar manau reikia pasistengti kad lietuviai neišnyktų.

Niu seip nepasakyciau kad man sirdyje neramu…Aciu uz pasiulyma ŠypsenaFlirtas

Labai paprasta. Gyvenimo esme yra pacios jos paieska!Taip

Kam tada gyventi, jei nematai prasmes? Apakęs

buti ar nebuti…Nekaltas

Kad tauta neisirtu,pasidaryti vaiku ir ramia galva numirti.Cha cha

Niu jo ir viskas…???O ka nieko daugeu nenuveikti???Laimingas

kuo toliau tuo labiau nematau prasmesNekaltas

Gyventi, bet ne egzistuoti jau yra prasmė Taip

Niu jo gyventi be tixlo manau neidomu juk kekvienas turim savo kazkoki tiksla tik gal nevisi ji nori pasakyti…

gyveni ir ieskai jos palaipsniui, ji keiciasi, tobuleja…

tai ne prasme, o gali buti kaip vienas is tikslu, pakopa i pagrindini tiksla…