kokia jusu nuotrauka jums pati graziausia?...

Pati fainiausia nuotrauka turbūt ta, kurioje aš, kokių šešerių metukų sėdžiu an’ spintelės krašto(ir vilkiu tokį juokingą geltoną megztuką su gėlytėm), o šalia prisėdęs mano tėtis Apkabinimas laiko mane apkabinęs ;}

db man laaabaj miela fuotke kur as palangoj kopose su savo Vyras stovim apsikabine…mmm… Širdis

Kai mazhia buwau… Širdis… Su toookiom didelem akytem Niam niamweliau ydesiu foto y diary Drovus Širdis

Is dabartiniu, tj itin patinka viena foto, kur as sedziu pas drauge ant sofos sukryziavus kojas ir rankose laikau toki fajna meskina… Kazkodel ten yapc sau patinku, kas retai buna… Laimingas Ta foto net ant desktop’o pas mane Cha cha O siaip dar yra viena labaj fajna, kur as dar maza, gal kokiu 4 metuku… miela tokia… Flirtas

…graziausios fotkes, tai kai man buvo keli metukai… Drovus

Visada prisimenu viena nuotrauka: vaziavome su klase autobuse. As miegojau… Ir tik pabudusi nufotografavo. Net nespejau pasiziureti i objektyva…

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/61.12 9715.87…-=(460326125](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/61.129715.87…-=(460326125) Nekaltas

kur as maza lialia … 3 menesiu… ant mamos keliu… pakelusi galvyte… dideliais zandais… juodais plaukais ir juodom akim… negaliu atsiziureti i ta foto Bučkis

kaip ir aš Alus

o man lajkuj begant wisoz mano fotkez tampa nebefajnoz, Nekaltaso shape labewsey patinka tokie qr esu su 2drawgem Flirtas, ten tipo ta fotke ish fotosesijoz moosu ir juoday balta tey liapay liapay grazhi Myliu Laimingas Liežuvis~

MyliuNespalvota fotke, gan is arti, ten as kokiu 4 metuku Cha cha Drovus krentancios garbaneles ir vaikiska sypsena Laimingas miela vnz Taip Niam niamna o jeigu is dabartiniu laiku, tai foto, kur as su drauge gulim ant uzsalusio ezero uzsimerkusios, o mus fotkina is aukstai (nuo liepto) Drovus va Laimingas Labas

man tai siuo metu ziauriai patinka nuotrauka, kur as su savo mazaja puske. ten labai prikolna nuotrauka, o ypac puske fainai atrodo. Šypsena ji labai fotogeniska Cha cha Cha cha Cha cha

na siaip ash nelabai fotkinuosi… retokai… ir kazkaip graziausios foto negaleciau isskirt… Nekaltas

Per mano brolio vestuves daryta foto, kurioje as stoviu ant brolio masinos Cha cha

man labiausiai nepatinka tos darzelines fotkes visos… Ne sau nuotraukose grazi pasidariau tik kokioj 7-8 klasej Nežinau taigi visos graziausios foto padarytos visai neseniai… Kietas

paskaityk mano dienorasti, pamatysi Kietas

zr ant mano profilio Šypsena

na is paciu naujausiu tai yra keletas is mano puskes westuviu labaj graziu foto… o pati pati fainiausia tai turbut kur as su sese botanikos sode prie prudo fotkinomes Gerai[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/443 889-=(1436653155](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/443889-=(1436653155)

Man ti tokia kur ant skardzio krasto as wiena werkiu…Ir dar wiena ti kur su labai geru draugu miske…O trecia tai kur su draugu kuris zuwo pries 3 sawaites…Jose as geriausiai atrodau…

niu tu ce ir paklausei Cha cha sejp man lb patinka manofuotke kaj man 8 menesiukai Cha cha ir dar viena yra, kurioje esu su savo dviem drauguzem Cha cha per mano tortadieni ;0 niuz tokia miela photo Cha cha Girtas