kokia jusu nuotrauka jums pati graziausia?...

Zyklon_B , tiek to. tu teisus Mirkt tingiu ginchytis…

man grazios wisos mano foto ;>> ;pp~

nemegstu zhiureti i save nuotraukose…nes sau nepatinku.visad randu trukumu… Nustebęsbet shiaip dabar shios vasaros nuotraukos neblogos buvo Niam niam yra tokia, kur stoviu tokioj alejoj o aplink daug augalu…ji daryta Svedijoj.man patinka ten kaip as atrodau… Drovus turbut kad toli ten stoviu… Nekaltas

nlb megstu kai fotkina ir i sawo fotkes nlb ziuriu Nekaltas kazkaip nzn… nefotogeniskas as musiet, tai nervu nesidraskau Cha cha

Man pati mieliausia nuotrauka yra daryta pirmoj klasej, per rugsejo 1-aja! Ten as stoviu su tokia geleta suknyte ir laikau kardeli beveik didesni uz mane…labai miela foto! Gerus prisiminimus ji man sukelia…

ui, sunkus klausimas…tu nuotrauku tiek daug, kad wietos tikrai negaleciau isrinkti:>

Cha cha visas grazes

Juokiasi Graziausia mano nuotrauka, kai as dar lialius, guliu ant lovos apsikabinus karsona ir isvertus pilvuzika Gerai

visos kur gerai iseinu Laimingas Cha cha

Man graziausia ta foto kuri stovi ant mano stalo Liežuvis

turiu tik vieną nuotrauką, kuri man patinka… Cha cha…na, ten aš nufotografuota gana iš arti stobvinti balkone, matosi beisplaikstantis violetinis šalis, kurio spalva labai gražiai derinasi prie balkone augančių violetinių gėlių Taip, amno besiplaikstantys dar tuo metu ilgi plaukai ir nuostabus dangus Myliu…netikėtai pavykusi foto Taip Gerai

sheip negaliu isskirti vienos nuotraukos… nes ju pilna tokiu garziu ir mielu sirdziai Drovus Myliu

as turiu viena vienintele grazia nuotrauka Cha cha Cha cha Cha chajoje mano sese(vyresne 4 metais) sedi man at keliu…siaip linksma nuotrauka…ir turbut vienintele kur as graziai atrodau Flirtasnes siaip as nefotogeniska Baisu

Ai, tokia kur daug rankų laiko plaukus Cha chaŠiaip nemėgstu fotkintis, geriau jau pati fotkinu. Iš mano fotkintų, tai spektaklių mėgstamiausios. Galiu žiūrėt ir žiūrėt … Nekaltas

Kur as su geriausiu draugu, maudomes fontane. Foto daryta pries metus, bet ji man pati fainiausia is visu kurias turiu.

Megstu fotografuotis… Nekenciu ziuret i savo nuotraukas…Laaabai megstu kitus fotkint JuokiasiTOKIA JAU AS!

turiu daug man patinkanciu savo foto.

o ash zinau kuri mano foto man graziausia… ten ash mazyte sedziu ant lowos ishkisusi liezuwy man tada gal 1-2 metai buwo bet wis wien ZJB…

Ta kuri mano profiline Šypsena Nes atrodo profesionali Drovus

ash pati bjauriausia zemeje… ner grazios nuotraukoss…