KOKIA JUSU NUOTAIKA PRIES NAUJAKA?

KOKIA JUSU NUOTAIKA PRIES NAUJAKA?

mano tai kuo tolia tuo vis labiau krenta…

Nuotaika buna pries Kaledas,o Nauji metai,tai man eiline diena,jokiu emociju.

O mano nuotaika kaip tik puikiGerai Kaledos siais metais buvo nevykusios, tai viliuosi, kad bentjau Nauji Metai busGeraiTaip

Taip

Kol kas visai gera, bet kaip visuomet man ji pabloges… Nustebęs

negerai…priesnaujakine depresija…

Nuotaika vis blogeja, nes zinau, kad baigiasi tuokie nuostabus metai…Liudna pasidaro vien apie tai pagalvojus.Nustebęs

Nuotaika vis krenta… Kazkodel…

as stengiuos niekada negaileti praejusiu metu. nu ir nuotaika tokia, kad nesitiki visdar kad jau tuoj 2003-ieji Apakęs bliamba kaip greit laikas eina Nustebęs
nu bet neliudna siaip jau - kaip skubejau pries Kaledas taip skubu ir dabar Cha chaCha cha

o mano nuotaika zjb Šypsena labai laukiu naujako nors dar net neisvaizduoju kur ir kaip ji shvesiu Cha cha

Man gera nuotaika nes vis tiek gausi dovanu o paciam man nereikia dovanoti.

kox skirtumas ta nuotaika vis tiek po naujako nieko neatsiminsiu

tokia pati, kaip ir per kitas dienas… Aš nekaltas
man tai nauji metai nera jau tokia svente, kad labai jos jau laukciau…

aj tokia puse welnioŠypsena nors galetu buti geresneŠypsena shiaip wakar tai buwo labai gera nuotaikaCha cha

kodel Tau nereikia?

Oooo…nuotaikyte cikiMirktLaukiu labiau nei kaledu!!! Kodel? Nes pasitusinsiu kaip reikalsGerai

nznau…man shiaip tokia liudnoka…nes prisiminus praejusius metus tai…jie buvo man fantastishki…per vienerius metus as pamachiau,patyriau ir ishgyvenau daugiau nei kai kurie per visa savo gyvenima…ech…nostalgija…nes shitie metai mane ish tiesu pakeite visokeriopai…Aš nekaltas todel ir liudna… Nustebęs bet lieka viltis,kad kiti metai irgi atnesh kazka naujo Šypsena

mano tai kaip ir kiekvieną įparastą dieną, bet tikiuosi, kad ji nepablogės.Aš nekaltas

man tai noris kad greiciau tie naujieji praeitu ir pamirst juos