Kokia Jums labiausiai patikusi televizijos reklama?

Kokia Jums labiausiai patikusi televizijos reklama?

Man asmenishkai - "Lietuvos Ryto", kur vazhineja su motociklu bei tuo pachiu mergina su geltonais marshkineliais fotografuoja viska "Canon" fotoaparatu…
Grazhus vaizdai, puikios aplinkos, grazhi mergina ir ydealus ygarsinimasTaip

man tai "fools garden"Šypsena

Mazylio reklama pries jozika, pati kieciausia Cha cha "ate, nevykeli" Kietas

"Marko oho!"

man tai Dorado…ŠypsenaCha cha

Girtas bakardi brezerTūsas

ahoy pone bebre Juokiasi ne ne jokaujiu mmm… fajniausia taj gal ooo Marko Tūsas

Man asmeniskai visos Martini9 reklamos su mintim, jegovos tokios Cha cha Ypatingai ta kur mergina eina ir ardosi jos suknele… Cha cha

"Karta paragaves "Valio" ledu…" Mirkt

"Bite Verslui" Šypsena

šiaip man patinka kalėdinė coca colos reklama,kur su tuo karavanu,poto alaus reklama (Marko oho kaip jau kažkas rašė).dar fainos seniau rodytos Malboro reklamos su žirgais,axe kvepalų reklama lifte ir t.t. Nekaltas

as masciau masciau ir prisiminiau kuri:kur dainuoja ant kalno murai(kazkurio tais alaus,tik nebeprisimenu kurioNekaltas)ir raguoti dedes pily su buteliu tasosiCha chakazkaip kvailai cia aprasiauNekaltaset,kitaip neisejoCha chaLaimingas

man tai, kur mineralini vandeni reklamuoja. montavit atrodo. kur saltinio vanduo igauna zmoniu formas ir muszika labai pritaikyta Laimingas

visai patiko naujoji bites reklama…Cha cha

Jei is viso reklamas galima megti, tai "Shweps" gerimo reklama, berods, buvo 3 dalys. "Brangioji, gal papietausi su manimi?" - "Tai kad as siandien ne viena…" - "Hm, as megstu dramblius, bet judvieju butu siek tiek daugoka…" Na, kazkas panasaus. Juokiasi

Shweps

omnitel-pantera

GAP firmos drabužių reklama per MTV Nekaltas

kaip kazkas rase faina schweppes reklama, "ei monce, ipilk schweppes"
bites ta reklama, kur fule rodo ir skotas po apacia… dar ta omnitelio su pantera faina, ko niekas nepaminejot?