Kokia FTP client programa naudojat?

Kokia FTP client programa naudojat?

Kaip manot, kuri programa geriausia? as naudoju cute ftp pro, jau senokai, bet kazkaip ji man atrodo nepatogi, kazko jai truksta. gal zinot ka geresnio?

Dabar FlashGet’a ir gFTP naudoju. Kazkada buvau isimetes CuteFTP, taciau ji man kazkuo nepatiko, todel per ilgai ir neuzsiliko kompe

yra tokia visai paprasta ir miela programele : ws_ftp le.
jei nori galiu permesti i pasta uzima puse mego

naudoju FileZilla ir man gerai - programa boshky panashi i cuteFTP tik opensource Mirkt

/usr/bin/ftp

windows - ftp.exe ir Ipswitch WS_FTP.

3D FTP

Naršymams po ftp serverius naudoju 4 programas (2 ftp klientus ir 2 "siurbėles" )"

SmartFTP - turi lietuvišką interfeisą
AceFTP - sakyčiau, tikrai geras, turi daug galimybių

FlashGet - "siurbimui" iš vietinio ftp serverio, nes prisijungimų skaičius neribojamas
RegetDeluxe - turi MP3 ir failų paiešką.

P.S. Panašu į apklausą, kuri praktinės naudos beveik neduos - reikia pačiam išsibandyti įvairias programas. Tuomet pats atsirinksi kas Tau tinka, ko Tau reikia. O tų ftp klientų krūvos, pilnas internetas
Nuomonės apie apkausas tokios:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/173335.461-=(25950492

jei windozei - windows commander (ir ne tik kaip ftp Cha cha )
jei kokiam nors *nix’e - gftp

gFTP ir ncftp konsolėje.

Seniau visada naudodavau Total commander ir galvojau, kad jo galimybiu man visai pakanka. Ishbandzhiau flashfxp ir supratau kad ne Cha cha FlashFXP tikrai super programele… Nekaltas

windows commander

FlashFXP ir paprasta FlashGet integruota ftp klienta…

Pritariu, kad geriausia naudoti Windows Commander.Pati patogiausai ir stabiliausia programa.

Hmm biski nesupratau kaip cia mano 2 temos susidubliavo
dar vakar buvo tik 1, o dabar atejau ziuriu jau dvi tokios pat…

SmartFtp Gerai nes gali reguliuoti download greiti…kad neuzimtu viso trafico Girtas

http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/96067.226-=(479024729

kaip man tai nusibodo Cha cha

FarManager naujausia versija.

FlashFXP irgi ta pati gali daryti…MirktCha cha