kokia defragmento programa geriausai, populiariausia ?

kokia defragmento programa geriausai, populiariausia ?

Gal galite kas pasakyti as nadojuosi perfectdisk

Siuolaikiniams diskams giliai nusispjauti ant tu defragmentavimo programu, efekto beveik nera.

Windows disk defragmenter, o ant linux tai tarkim ext2, ext3 ir t.t pacios defragmentuojasi.

Jau senokai naudoju Executive Diskeeper. Mėgstu kad duomenys būtų tvarkingi ir HDD mažiau barška ieškodamas duomenų, nes nereikia iš vienos particijos galo ieškoti failo dalies kitame particijos gale. Pakanka ir standartinio Windows defragmentatoriaus, vis geriau nei nieko. Dar bandžiau Perfect Disk, programa gera, bet Diskeeper man patogesnis. NTFS sistema susidefragmentuoja daug greičiau nei FAT32 particijos. Pas mane yra 60GB FTP serveris, kuriame dažnai atnaujinami duomenys, todėl defragmentavimas tikrai pastebimai pagreitina failų paiešką, jų atidarymą ir apskritai kompiuterio spartą.

Na jo, defragmentacija yra gerai, bet kad defragmentuoja ziauriai ilgai (pas mane FAT32). Naudoju Diskeeper.

Naudojantys Diskeeper uzsidekite “Set It and Forget It >> Set Screen Saver Mode” Sitas dalykas defragmentuos jusu HDD tada kai isijungia Screen Saveris. Suprantama reikia atitinkama isusikonfigint Screen Saveri Mirkt Pas mane sitas dalykas sumazino fragmentacija iki 0% MirktToks dalykas nelabai tinkamas serveriui Mirkt Servus geriau defragmentint kai jie nenaudojami, nenaudojimo busena galima sukelti dirbtinai Mirkt pvz. disablint networko interfeisa Mirkt

populiariausia windowsine … geriausia - kitas klausymas