Kokia auto ? :)


Kokia auto ? :slight_smile:

Loxas

toyota

lexus gs

Kosmoz Gerai

laidais paskui nuslinkasto ir vedrodelis su ranka reguliojas Gerai

neatrodo pats patogiais paprastų funkcijų išdėstymo sprendimas Ignoruoju lempų įjungimas ir kur bardačioke įtaisytas ?

nerijau bet tai nekasdienies funkcijos

ODO trip daznai naudoju Gerai

O man kaip tik atrodo patogu, maziau mygtuku ant paneles, maziau netyciniu nuspaudimu ir pan.

NITRUOS, rimtesni gamintojai isisvercia be mygtuku stalciuos seriouswheels.com/pics-2006/2006-BMW-7-Series-Interior-1920 x1440.jpg Gerai

^ ar tikrai? stalčiuje telefonas tai tikrai yra su visa klaviatūra.

to e65 interieras primena mexikiecio dvara Juokiasi

aš kai tą iš stalčiaus išsitraukdavau oldskūlinį telefą (veikiantis, su korta), tai chebra lūždavo iš juoko - tipo, gal dar ir faksas bardačioke yra Cha cha prikolnas reikalas

o koks telefonas eina pas e65?

dvaras, ne dvaras - ateis vienas meksikietis ir užvartys, kad čia gaidys, tik vienas varomas ir kad jo prabanga su dviem varančiais geriau Cha cha

seriouswheels.com/pics-2006/2006-BMW-7-Series-Interior-1920 x1440.jpg nepatinka man kai nebūna kur rankom duri apšyvkėsi įsikibti patogiai ir tvirtai Ufff

GD, ne vienas ir tas pats zmogus projektuoja visas masinas. Ciurka projektuotojas nusprende, kad taip bus patogu ir tiek. Šypsena O hansas prie alaus su sardelem paprotavo, kad nexuuja nebus patogu taip ir padare kitaip. Cha cha

Robis, ragelis stalčiuj priekinėj konsolėj Cha cha pasigūglink

modelis koks?