Kokia auto pirkti??


Kokia auto pirkti??

Draugelis iesko laisvalaikio sportiskesnes auto, benzinines, kazkokios iskirtinesnes, gali buti amerikosas, ar europietis koks porche, ar dar kazkoks, gal isivaizduojat koki idomesni modeli uz 8-13 tukst litu? pvz vat sita galvojam apziuret autogidas.lt/porsche-944-s-coupe-1988-0122555704.html

Patalpintas į 2011-11-15 Atnaujinimo data:2012-07-09 Galioja iki:2012-09-07 O kurmi, 8-9 menesius kankinasi Šypsena

CLK430 yra už 15k lt Tie VW Porsche manęs kažkaip nežavi. Nekaltas

laisvalaikiui kabrika megciau Girtas po klp uzmaciau, padaugejo kabriku vasara, pernai ne tiek uzmatydavau…

porshe Veee

Rafinuotas, ieškok kažko paprastesnio už šitą Poršą. Nifiga jis ne Volksvageninis išlaikymo kaštais. Saab’as cabrio mažiausiai galvos skausmo, kiek teko girdėti.

Nu dar galvoja apie 3000gt arba III kartos elcipse, kaip jos?

3000gt Cha cha vėlgi išlaikymas. Eclipsė - nieko ypatingo.

nu tai ne islaikymui perkama masina… nusipirkus apytvarkinge, prasuks jis per metus po 3-4tukst km, tai nemanau kad ten kazkas byres…

draugelis parduoda 3 golfa kabrika. 2000lt. puiki laisvalaikio masina Cha cha

Cha cha

va sita abziurekit greicio masina su greicio motoru Cha chagoo.gl/uz5B9

Rafinuotas, tai pirk bet ką, kam klausinėji? Cha cha Bet kuri iš jų turės tuos pačius seno kabrioleto minusus.

Nu as imciau eclipse, autogide klp stovi tokia su ratais juoda nebloga uz 11~tukst lt…

mes tokius “porshus” mokyklos laikais uz 1000lt pirkdavom sudrozimui, o cia tokio pinigo nori Cha cha

eclipse laisvalaikio masina? man tai ji kazkokia 14 meciu masina. jau geriau kazkokia senesne, galingesne. o ka su ta eclipse veikti?

lexus sc hyunday coupe micubishi eclipse III gal zinot apie sias masinas kazka tokio, ar yra kazkokiu bugu, i ka atkreipt demesi apziurint? dar toks idomus variantas, tipo ant tojotos bazes ir varikliai tojotos:auto.plius.lt/skelbimai/scion-tc-2-4-l-kupe-2246544.html

domo, nu jei is tokiu senesniu tai nebent mersas ten cl, ar s coupe kazkas is tu, bet jie ziauriai seni,ir uz tokia kaina puslavoniai… Nu tas zmogus gan solidus, gal ir keistai ziuretusi eclipse, bet pvz esu vaziaves tai man gan nelboga atrode…

Domo teisingai kalba Šypsena