Kokią aparatūrą naudojat muzikos klausymui?

pas mane profesionali namu studija… alesis, mackie, art , e-mu ir kt… per visa tai muzika ir klausau ir pats groju KietasLaimingasTūsas

pagrinde per PC. bet ir daznai per nokia 5510.na o visa likusi audio apratura yra Philips GeraiGeraiGerai nu dar masinine magnetola pionier cd.

Šypsena tikrai smagu paskaitinet kokius aparatus plesot muzika laidydamiTaip
Labas

Kompas + winamp2 + aiwa nsx202 (rodos… Šypsena) + quadral Q57 subas po lova…

harman/kardon, JVC, sony… Cha cha

suknistos wavemaster koloneles isheinancios is PC inegruotos garso plokstes… :confused: kazkada turejau puses kilovato kolonke… stipriakas tik patreses lempinis buvo, bet skambesys - pasaka… bass labai graziai grojo… dar S90 buvo, grundig 100 ar kiek ten watu stipriakas Šypsena pasaka, palyginus su wavemaster 120 w kiniskom kolonkem chi chi 120 w Mirkt

naudoju pavargusi Aiwa centriuka. pries 5 metus buwo beweik labai geras Cha cha

per ka groja, per ta ir klausau Cha cha

Garsas eina ish kompo i miksieri (as DJ’jauju Cha cha ) poto i Behringer UltraBass Subhamonic Bass Processor( http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/461.69869.267…-=(13995
15745
), poto eina i 2 stipriakus - Radiotechnika 7110 ir VEGA 109, poto i mano gamybos suba ( http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/461.69868.267…-=(72481
9676
) ir i perdarytus AC-15-109 satellitus. Garso sociai ir muzikai ir filmams ir kaimynams. Systemos galingumas 145W RMS. Kietas

Po to kai padariau sau koloneles as niekad nenupirksiu jokio "muzikinio centro" ish pardos, nes garsas nekox Taip

Ishvis neisivaiduoju kaip galima pirkti muzikinius centrus - tie improvizuoti plastmases gabalai "kaip minimum" gadina interjera Blogai

playeris ir komppas Cha cha

stiprintuvas: musical fidelity David
koloneles: infinity delta 70
Cd playeris: Adcom Gd575 (Usa)
laidai: Diedz hi-end

Šypsena

muzikinis centras Pioneer

cd grotuvas

kompe winampas Taip

Per PC, JVC Šypsena

Wiska, kas tik leidzhia garsoos Laimingas

RADIOTEXNIKA+2xS90 ir uztenka Šypsena

BRIG Y-001 CTEREO HI-FI : 2x AC35-012 1984m. : grotuva artimiausiu metu rex nusipirkt

geriausias budas

Šypsena

niu jei esu namie, tai klausau per kompą, kolonėlės S-90,
o jei einu kurnors,ar šiaip tai - mp3 digital player.