Kokią aparatūrą naudojat muzikos klausymui?

kompas su Creative Audigy + Sennheiser HD565 ausines

centras Filips.

Creative 5’1 dolby digitalŠypsena

Dekui uz demesi Alus Kaip matau kai kas rimta aparatura turi… Melomanai Šypsena
Tikrai ydomu Labas

per kompa klausauCha cha raba per radija Philips centrasCha cha vatCha cha

tu tuom tikras?Mirkt

centras AIWALiežuvis

Gera

Aisku kad ydomu! muszikos klubas gi ce! Ir tikrai ne visi groja patys ar i koncertus vaiksto! Aparatura vienas svarbiausiu dalyku muzikoj! Taip

Hmm…Jo,kai kas tai tikrai turi gera hi-end’o raritetaŠypsena
mano fantazija padejo man sukurti toki demona: 4x90W 1993metu leidybos Technics garsiakalbiai,MK-120u rusishkas lempinis miksheris,stiprintuvas Radiotechnika(modelio nezinau nes kadaisiai imantavau i stala) ir cd+lp grotuvas 1995metu Technics…Vot toks monstrasŠypsenaneisivaizduojamai geras garsas!24 tonu filtrai(miksherije)

kol kas kompas ir prie jo prijungtas stiprintuvas gemini x1 ir koloneles gemini gsm-1550.kaledom tikiuosi sau pasidovanoti du pioneer cdj-100 mixeri djm-500.

nu geraj gerajMirkt
…a tiesa dar prisiminiau, turiu tokia mini radijele[labaj prikolna galima klausytis su ausinem ir garsiaj be ausiniuLiežuvis] …taj wa… o wadinas NISHICA[berods]… arba Torch speakerNekaltas

kompas + winampas
centras + cd + md

va cia tai daiktas Gerai

PC (atlonas) prie seno JVS mago ir pafefono (ce atsejt mano stipras) ir 2 X S90 + dvi mazhikes kolonkes prie kompo ~100W(jej ko nors nemajshaw)…Pavargęs

taj wa toke "aparatoora" pas maneLiežuvis

Namai: Technics, arba kompas prijungtas prie technics. Klube: per daug ir galingos aparatūros.

na anksciau budavo radija VEF
bet tevas ishskyre pinigo ir nupirko AIWA mazoka
paskui nusipirkom PC
na o dabar as klausau muzikos per savo Nokia5510

shtai tpkia trumpa istorija

Šypsena aciu uz demesi Mirkt, gal dar kas pasipuikuos savo ‘elektroniniais muzikantais’ Laimingas

Namie: Onkyo receiveris+Onkyo dvd playeris su sacd ir dvd-audio+PolkAudio LS akustikaTūsas

Ne namie(isskyrus auto) grajinu "obuolio" 20gb iPod’a Nekaltas

vega cd,vega LP grotuvas, onkyo stiprius, studiocraft 300st koloneles., Audioquest CV4 ir Type 2 kabeliai.

Panasonic resyveris + Panasonic dvd grotuvas + B&W CDM2 lentynines koloneles + pigus laidai Šypsena