Koki telefona rinktis iki 1000 lt?

o nuo kada set610 ir set630 yra simbian taigi aiskiai parasyta kad reikia simbian

Sharp gx30.Kai tokie duomenys,apsieiciau ir be symbian OS

wien ka sako 256kb spalvu…

as imciau 6230 arba 6220 Gerai tikrai puikus aparatai

Funkcionalumo atzvilgiu sitie modeliai neverti savo kainos,aplamai Nokia be simbian OS tikrai nepirkciau.

nu nezinau, jei n6230 funkcionalumo poziuriu nevertas savo kainos tai as tada arabas, sitas aparatas neturi tik vienintelio dalykio SYMBIAN OS, jame yra viskas kas tik gali but FM,FOTOKAMERA,MP.3 grotuvas,65tukst.spalv,9mb atmintis+kortele, kisasi dideles talpos korteles,mazi gabaritai…ir t.t, kaipgi pamirsau paminet IrDa, Bluetooth…prie FM ir ausines…ir t.t

Man po Sagem v65 Nokia 6230 ekranas 128x128 atrodo labai jau mazas,toks pat kaip ir Nokia 6610 tik spalvu 65K.

nusipirk n3310 ir lauk nauju modeliu bei dabartiniu atpigimo.

Dekui uz pasiulyma,turiu as siemens s45,nokia 6610 ir dar kelis senesnes laidos siemensus

pabandyk sx1,uz 6600 geriau.jame dar yr fm. o jai nemegsti siemens tai imk 3660

Siulychiau n3660 Mirkt

Kaip kazkas rase “viskas yra tik nera symbian” telefonas be os taip tas pats kaip kompas be windozes (ar kokios kitos os. Pats neseniai isigijau n6600. Symbianas is tikro valdo Šypsena

jeigu tau reikia TELEFONO tai imk gx30,jei reikia os tai imk delninuka

motorolos neglogi bet geriau imciau nokia 16 11

Labai teisingas pasirinkimasGerai

tai ka visgi nusprendei 3660?

Tikriausiai imsiu 3660,ziurejau Omnio skelbimuose jos kaina 750 lt,bet dar ir Sharp GX 30 kaina 1100 lt ramybes neduoda

jei visdelto nuspresi 3660,tai galiu pasakyt ne koks pasirinkimas.Bet nedelto kad noske prasta,o delto kad sharpas 100 kart geriau,tad jei yra galimybe,imk gx30Taip

cia bent jau mobiliakas ir navarotu pilna ir mazas,ir dar sharpas pries puse metu turejau gx10,tai man reikejo ji pasilikti,ir kai durnius pardaviau ir nusipirkau 3200
tai va dabar sedziu ir mastau ka gi as padariau…

[quote]
woodzis rašė:
cia bent jau mobiliakas ir navarotu pilna ir mazas,ir dar sharpas pries puse metu turejau gx10,tai man reikejo ji pasilikti,ir kai durnius pardaviau ir nusipirkau 3200
tai va dabar sedziu ir mastau ka gi as padariau…
[/c

Man irgi Sagem v65 gaila,pardaviau susigundes 150 lt navaro,ir dziaugiuosi dabar nokia 6610[niekam tikes aparatas]