Koki telefona rinktis iki 1000 lt?

Koki telefona rinktis iki 1000 lt?

Labas vakaras. Pardaviau savo Sagem my V65 tikrai geras telefonas ir dabar turiu problema ka rinktis,noretusi kazka funkcionalesnio nei Sagemas,bet permoketi daugiau nei 1000 lt irgi nelabai noretusi aplamai galeciau dar koki simteli ir primesti.Esu issirinkes 3 kandidatus - Nokia 3660,6600,Sharp GX-30, o gal yra kitokiu alternatyvu,buciau labai dekingas uz pareikstas protingas nuomones.

n6230 visai geras

Man butu gaila 1000 lt. Pirkciau koki nors reikalingesni daikta, pvz.: sk. fotoaparata Šypsena

Nokia 6230 mazas ekranas ir Simbian neturi.

pirk sharpa tikrai geras telefoniukas

jeigu reikia symbian tai gal koky siemens x1 arba 3660

Man dirbanciam tas 1000 lt nera jau tokie dideli pinigai,o fotika Canon G5 kiekviena diena gi nesitampysi,o telefonas reikalingas visada

is situ tik sharpas,unreal aparatas

Sutinku Sharpo tech duomenys labai geri,bet neturi Sinbian.

n 3660 ! naujas 3650 modelis ,turi daug naudingu,fajnu funkciju ir kaina naujo 800 lt ir fotikas yra /// WIENU zodziu zjbs !

Man ir buti gaila stuka ant tlf isleisti, bet cia tavo pinigai.
As ziureciau koki 6600 arba sx1

P.S. 3660 neimciau, kazkaip nesinoretu liaudies gasdinti Šypsena

imciau 3660.Funkcinalus,Wap per gprs veikai(palyginus su 6600), mygtukai normalus isdstymo.+babkiu lieka kokias nors mmc kordelei ir pridejus Irda galima susipirkt

Sharpas tikrai idomus telefas, bet symbian neturi, o apie sx1 pagalvojai, jame tik vienas - tai jo klava, o siaip visai geras telefas, turi gera akuma, 24mb atminti, palyginus su 6600 tik 6mb! :wink:

Patarciau pirkti Siemens M55 + prijungiamas fotoaparatas
nusipirkau ir istiesu nesigailiu
spalvotas
polifonines melodijos
labai lengvas
daugybe funkciju
grazus dizainas
ir pygtukus isdeste ne psychas Šypsena (ne taip kaip kituose mobiliuosiuose telefonuose)
bet priklauso tik nuo taves
ar tau jis patinka
ar prie sirdies Cha cha

Nejuokink m55, žmogus nori nusipirkti rimtą telefoną, o ne žaislą. 6600 nepirkčiau, nes girdėjau, jog yra problemų su wap per gprs ir dar ten kažkokių. 6230 bei sharpo nepirkčiau taipogi, nes sumokėjęs 1000 litų už telefoną be OS padarytum didžiausią klaidą. Sx1 man asmeniškai mygtukų išdėstymas Baisu. Rankoj laikydamas 1000 nedvejodamas pirkčiau Nokia 3660. Dydis manęs niekada negąsdino, yra symbian, filmuojanti kamera, didelis 65k spalvų ekranas, mp3… Žodžiu svajonė ne telefonas. P.S. Man privalumas ir tai, kad Nokia - žinau, kad nebus problemų, kai norėsiu nustatyti mms, gprs, siųstis java per gprs ir pan.

pritariu xSpirit nuomonei, jei tau mob. reikia dabar, o ne pvz rudeni, kai pasirodys musuose nauju modeliu, dar jei negasdina dydis, gali pasiimt N-gage, ir kaina normali, ir Symbian ir mp3 groja ir FM imtuvas, bet kamenros ner. Taigi rinkis

Is situ visu imciau nedvejodams sharp gx30,dabar turiu gx20,tai tikiuosi mano sekantis tel bus tas sharpas

tik Sony-ericsson T610 arba T630
daugaiu telefu nematau