Kokį literatūros kūrinį norėtumėt pamatyt ekrane?

as tai noreciau pamatyti "dievu miskas" ir "altoriu seselyje"…bet deja teks nusivilti,nes kaip jus sakote kad neteks pamatyti…LiūdnasBlogai

Gal ir pamatysim "Dievų mišką" - Puipa jau su scenarijum vaikšto.

V.M.-Putino "Altoriu sesely"

[quote]linasz rašė:
tu, zinoma, teisi (-ios).
bet nejauciu sazines grauzimo, nes i ta juodai-balta tema esu prates malti viska (kara, pokari, partizanus ir siaip rezistentus, konclagerius, whatever); kartais koktoka

[/quote]

nezhinau, ar cia buvo tik shiaip ishsireishkimas apie juoda-baltuma, bet lyg tai "Vienui vieni" yra juodai-baltas.

Puipos atzvilgiu esu highly-optimistiskas—
to Ramios:
zinau, kad Vienui Vieni yra juodai juodi Šypsena,
bet, matyt, kazkiek turejau omeny ir konotacijas.
vakar paziurejau A Man Who Wasn’t There, is paziuros irgi colourless, bet paskui pasirode off-colour, t.y. vis delto kazkiek spalvotas?

[quote]linasz rašė:
vakar paziurejau A Man Who Wasn’t There, is paziuros irgi colourless, bet paskui pasirode off-colour, t.y. vis delto kazkiek spalvotas?

[/quote]

hmmm… k/t jis lyg ir neatrode kazhkiek spalvotas (tik tas mikrofonas vis i kadra lindo Blogai). tik Coenu atveju buvo bandoma ishlaikyti senaja film-noir tradicija.

ps. visai netycia gavosi parashyti jubiliejine 38k zhinute Tūsas

Varniukė rašė:
"kazkada vaikysteje teko skaityti nemazai A.Lindgren kuriniu. na ir siaip butu idomu pamatyti "Mes Varnu saloje". xexe nuotaikinga knyga vaikams".

TaipGerai

Lygiai tą patį rašyti sėdau… MES VARNŲ SALOJE!!!

O kažin kaip atrodytų pagal kokį nors "Makroekonomika" vadovėlį pasatytas filmas.Cha chaCha cha

Tačiau bėda ta, kad KNYGA VISADA BŪNA ĮDOMESNĖ…Liūdnas O gal tik man?

[quote]sandra3x rašė:
Varniukė rašė:
O kažin kaip atrodytų pagal kokį nors "Makroekonomika" vadovėlį pasatytas filmas.Cha chaCha cha

Tačiau bėda ta, kad KNYGA VISADA BŪNA ĮDOMESNĖ…Liūdnas O gal tik man?

[/quote]

na tiketina, kad filmas "Makroekonomika" butu idomesnis nei knyga Juokiasi

Gal čia ne į temą, bet nenoriu temos naujos pradėti…
Ar Jums taip nebūna - perskaitot knygą - ji LABAAI patinka, o vėliau pasižiūrit filmą ir… nusiviliat?
Ar čia tik mano problema?
Aš skaitydama susikuriu gražesnius vaizdus, šviesesnes spalvas,kitokį bendravimo stilių ir veidus, namus ir gatves… Na, ir nusiviliu filmu.
Kad ir Bridžita Džons.
Filmas buvo tikras brudas su knyga palyginus.Ne

Ar taip tik man ar yra tokių daugiau?
Apkabinimas

[quote]sandra3x rašė:
Gal čia ne į temą, bet nenoriu temos naujos pradėti…

[/quote]

va smagu tokius kulturingus naujokus matyti Gėlė

o temos ir nereikia kurti:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/69332.462-=(372046689

o varge vargeli kiek ekranizuotu noretusi pamatyti…ir sugalvoji zmogus net kaip filme herojai turetu atrodyti…tik kodel jie taip kvailai tas knygas filmuose sugadina? matyt, teks patiket kad ekranizavimas - sudetingas procesas Nekaltas.
labai noreciau pamatyti S. Lukjanenko ir "atspindziu labirinta" su tesiniu (vienodai man ka cia kazkas kalbejo pries) ir "svaju linija" (idomu kaip pats autorius isivaizdavo kitas visatos rases, kaip jos turetu atrodyt…). neturetu but labai sunku ekranizuoti H. Harrison knygas. labai noretus pamatyti Poul Anderson knygu serijos apie laiko keliones ekranizacijas ir t.t. ir pan…
dar visaip kaip pritariu minciai apie A. Lindgren knygu ekranizavima. nemazai jau sukurta filmu, bet jie seni ir ne patys geriausi, siuolaikiskai reiktu perdaryti ar nauju sukurti. ypac "Mes varnu saloje" GeraiTaip.

Lietuviu noreciau "Altoriu sesely" - butinai (tik ,kad pats Putinas neleistu, jei butu gyvas), o ish kitu gal Lukjanenko "Atspindziu labirinta"…
Drovus

Man tai patikyų Verno "15 metų kapitonas"

[quote]Parafinas rašė:
Man tai patikyų Verno "15 metų kapitonas"

[/quote]

shitas yra rusu sukurtas.

Nežinojau.Dabar žinosiu.

Edgaro Barouzo "Uzhmirshtoji sala" Gerai

[quote]Parafinas rašė:
Man tai patikyų Verno "15 metų kapitonas"

[/quote]

net nezhinojau, kad tox senas
http://us.imdb.com/Details?0038841

dar mano tėvai nebuvo gimę. Šiaip galėtų naujai pastatyt.