Kokį literatūros kūrinį norėtumėt pamatyt ekrane?

iš tiesų ne kartą pagalvojau, kodėl statydami visus "Šnipų vaikus" ir pan. režisieriai pamiršta fantastišką klasiką vaikams? Merė Popins, A. Lindgren herojai, netgi Troliai mumiai, ir daugybė kitų. Juk tai jau klasika, kodėl gi vaikams kuria visokias naujas istorijas,o tokius puikius dalykus pamiršta?

na jis labai priestaraut lyg ir nebegali Cha cha

Na bet juk reikia gerbti žmogaus nuomonę…kad ir mirusio…NekaltasCha cha

siaip man atrodo literaturos kurinius skaityt reikia.
kai jie atsiduria ekrane, tai tampa jau ne literaturos kuriniais, o ju interpretacijomis. todel nemazai rasytoju ir nenori, kad ju kuriniai butu ekranizuojami. autoriaus pavarde titruose bus, o jo minties gali ir zenklo nelikti.

B. Sruoga "Dievu mishkas"
Kobo Abe "Moteris smelynuose"

labiausiai norechiau kad sukurtu filma pagal M. WALTARI "MIRTIES ANGELA". sheip mano nuomone pagrindiniam vaidmeniui labiausiai tiktu Briusas Willisas Žvaigždė

na kiek zinau, tai Vidokas buvo pastatytas Alchemiko motyvais Šypsena

Gal kas zinot ar buvo kada nors filmas pagal E.M. Remarque "Trys draugai" ???

Ir dar-negi niekam neidomu sukurt neregetos apimtiesApakęs filma apie Zalgirio musi???

ALCHEMIKAS ir jeigu dar nera S. Kingo Nemiga

čia kaip berods Marcinkevičius pasakė, perskaitęs abiturientų egzaminų jo darbų analizes ir interpretacijas: "Net pagalvojęs nebūčiau, kad kūrinų tokias mintis "paslėpiau" Laimingas

Gal ir buvo sukurtas Nekaltas ,bet neteko matyti - pagal vieną mano mėgstamiausių knygų vaikystėje "Kapitoną Pramuštgalvį" (autoriaus nepamenu). Nuo vaikystės norėjau pamatyti filmą pagal tą knygą. Cha cha

as taip pat.Šypsena

Vinetu!
Sia knyga perskaites gal 20 kartu esu, visus 3 tomus, bet normalaus filmo taip ir nemaciau, nors ju desimtis sukurta yra. Kazkokie visi ~1960 metus, kazkokie "netikri" filmai. Noretusi pamatyt kazka realesnio, kas vaizduoteje ir mintyse laikosi is po knygos perskaitymo Šypsena

Ash visom keturiom uz!!!Taip

ish lietuvishku: Maluko-shiukshlyno zhmones; ish uzhsienio idomu butu Vaildo-Doriano Grejaus portretas

gal nereikia jokios ten siusklynui skirtos literaturos? iskaitant ir alchemika, visiskai neidomu.
man prioritetas - A. Skema "Balta Drobule".
Dievu Miskas, man rodos, nebuvo statytas todel, kad Sruoga buvo tarybu valdzios nemegstama ir negerbiama figura (man net butu l. idomu suzinoti, kokiom aplinkybem jis mire) - kaip ir visos, grizusios is "ten".
po to jo nestate, nes lietuvos kinematografas mire. esant pinigu butu verta, - jokiais ten draudimais ir ju galia nelabai tikiu.
turiu pasakyt, kad "atsvara" (nors pasak daugelio, niekam tikusi) Schindlerio Sarasui ir panasiems jau yra (bent jau siejant tokius filmus rezistencine tema) - "Vienui vieni". atrodo, rudeni pasirodys ‘kinuose’?

Eikit jus … su tuo Lukjanenko! Piktas Kas tas Lukjanenko cyberpunk’e? Visishkas 0. Jeigu ka ekranizuoti ish shio zhanro, tai W. Gibsono "Neuromancer" Gerai. Beje, Holivude irgi tos pachios nuomones - ka irodo ir ju ekranizuotas mineto autoriaus "Johnny Mnemonic" Liežuvis

O mano super subjektyvia nuomone - A. Sapkowskio "Raganius". Pag. vaidmenu atlikejai jau seniai parinkti ( http://www.skaityta.lt ) Juokiasi Geraltas - K. Reeves (pristatineti, manau, nereikia Mirkt), Iennefer - A. Jolie ("Hackers", "Tomb Rider&quotMirkt, o Cyri - ta moterike (jaunesne) ish CTHD (taip pat vaidino ir Rush Hour 2).
Na dar ir R. Jordan’o "Wheel of Time" arba G. Martino "A song of ice and fire" butu nieko Gerai.

2 akmenuota:
"Kapitonas Pramushtgalvis" turbut yra Luji Busenaro, jei dar gerai atsimenu. Gera knyga Taip.

P.S. Ir tik nereikia klykti, kad A.S. "Raganius" jau buvo ekranizuotas - net nezhinau kodel mineto shlamshto autorius (t.y. rezhisierius) dar yra gyvas Nekaltas Turbut slaptosi kokiam Mozambike Liežuvis

[quote]linasz rašė:
turiu pasakyt, kad "atsvara" (nors pasak daugelio, niekam tikusi) Schindlerio Sarasui ir panasiems jau yra (bent jau siejant tokius filmus rezistencine tema) - "Vienui vieni". atrodo, rudeni pasirodys ‘kinuose’?

[/quote]

gal greiciau tai bus "Getas" (tik neaishku, kada pasirodys), nes "Vienui vieni" yra apie partizanu kovas.

gal greiciau tai bus "Getas" (tik neaishku, kada pasirodys), nes "Vienui vieni" yra apie partizanu kovas.

[/quote]

tu, zinoma, teisi (-ios).
bet nejauciu sazines grauzimo, nes i ta juodai-balta tema esu prates malti viska (kara, pokari, partizanus ir siaip rezistentus, konclagerius, whatever); kartais koktoka

Yra 1964 metu "Mary Poppins" su Julie Andrews("Muzikos garsai&quotMirktuz kuri ji gavo Oskara.Buvo ir keliu seriju rusishka versija su graziom dainom.