Kokį filmą dabar labiausiai nori pamatyti?

Nu cia jau kaip paziuresi.

As noriu pamatyti "pilieti keina" ir "ivana rustuji", bet ne del to, kad buvciau koks intelektualas ar labai idomu man butu, tiesiog idomu del ko jie skaitomi vienais geriausiu filmu kino istorijoje.

tai vat pazhiurek o tada kalbek, kad neidomus…Šypsena

Terry Gilliam’o "Brazil" ir David’o Cronenberg’o "Naked Lunch" Nekaltas

Visas situacijos tragizmas yra tas, kad tema vadinasi ne "Megstamiausi Ievootes filmai" Cha cha

Labai, labai noreciau pamatyti Pedro Almodovaro filma "Moterys ties nervu krizes riba"… Taip noriu pamatyt… Niekur nerandu… Nustebęs

Na tiesa sakant,as tik paklausiau kuom jis visus traukia…Paklausiau ir dar priduriau savo nuomone…Idomu argi pati niekada savo nuomones nesakai?!Ir jai ko nors nesupranti,negi ir nebendai suprast?!

Nekaltas

Gal Tau bus juokinga, bet PATI savo nuomones tikrai nesakau Juokiasi idomu, nuo kada mokykloje nustojo mokyti lietuviu kalbos Juokiasi

taip ziauriai noriu pamatyti ‘Svytejima’,turbut nuo pavasario…Žliumbia

kaip tai nesupranti kuo traukia Pianistas?! nematei ir nesupranti…nors aisku kiekvienas renkasi pagal save Šypsena
man tai labai labai labaaai laaabai labai ir t.t. patiko! nerealus filmas.
ji ir noreciau pamatyt…dar koki simta kartu… Liežuvis

as tai dabar laukiu kol prades rodyti pati baisiausia filma3,per kompa tai nenoriu ziureti-ne tas efektasMirkt

as irgi siuo metu labiausiai noriu pati baisiausia filma 3paziuret… Taip

Maciau as ta Gothika. Asmeniskai man nepatiko.

Ko gero, kad Tvin Pykso miestelį Šypsena

Nekaltas Na del tos pati atsiprašau…PATS Liežuvis Drovus

Pakartotinai noreciau paziuret filma HIROSIMA IS PELENU ir DIENA PO…

na jei sakai kad Gothika geras filmas turetu but ,as ir norciau pamatyt tada .Gerai

visi 3 terminatoriai (ypač 2ąjį, nes 1 ir 3 turiu, bet lievos kokybės) bei X-Men’us (abi dalis)

Koki labaij nupezusi…Juokiasi Toki dabar liabaij noreciau pamateeti Mirkt

As labai noriu pamatyti "BASEINA". Turetu buti geras trileris…Juokiasi