Kokį filmą dabar labiausiai nori pamatyti?

sergio leones "once upon a time in the west" DVD

Mhm… Nekaltas Liabai noriu paziuret "Dogvilis" su Kidman, dar "Apgavikai" su Cage, tada dar "Pianistas" ir dar kazkoki filma tik nzn pavadinimo, kur Russel Crow vaidina, kazkas apie juras ir laivus Nekaltas

O kuom taip daug ka tas "Pianistas" traukia.Man jis atrodo toooooks neidomus turetu but… Nekaltas

noriui kine pamatyti "dogvilis" ir "purvini grazus dalykai"
ir paamtysiu, eisiu kai tik pasweiksiu Šypsena
o seip dar "walandas"
ir galbut "pianista" bet tik galbut Cha cha

o dabar lebiausiai noreciau paziureti Rush Hour 2, Hero, Karys Musa. Ir koki svelnu (thrilling) siaubiaka jaunimui. "Scream" stiliaus

Zhiauriai noriu pamatyti ,pats baisiausias filmas3"Šikšnosparnis!tik nerndu is kur parsisiustiLiūdnasgal kas zinote is kur galima atsisiusti?

Dabartinei mano verksmingai bei nostalgiskai situacijai labiausiai tiktu "Medisono grafystes tiltai".

Ne nea.Nznau.Ir mane irgi truputuka Piktas ima ,kad Lietuvoj vos ne puses filmu nerodo ŽliumbiaŽliumbia

Šiaip Prisukama apelsina, ir jo niekaip nein gautiŽliumbia

[quote]tomazis rašė:
Šiaip Prisukama apelsina, ir jo niekaip nein gautiŽliumbia

[/quote]

kaunieciui galiu patarti. dvd maciau vaizdu pasauly prie Vitebsko.

Ir as noriu Prisukama apelsina pamatyti bei Dogville bet bijau kad nepavyksLiūdnas

As dabar laukiu Master&Commander Gėlė ir Nemo, o siaip daugeli noretu pamaciau! Mirkt

Vat norėčiau pažiūrėti S.W.A.T. - Greitojo reagavimo būrys

uj uj.Del sito pasirodo suklydau…"Pats baisiausias filmas 3" jau greit bus musu mylimoj Lietuvelei
Drovus

Na dabar tereik man sulaukt savosios "Gothikos" nes ja butinai butinai kino tearte noriu pamatyt Laimingas

Dabar ziauriai laukiu Shrek 2…Cha cha Traileri maciau, tai turetu buti ziauriai geras…Girtas O dar butu ne prosal paziureti ziedu valdova trecia dali, ir battlestar… VoCha cha

Tai kad cia vos ne visi nori paziuret naujus filmus. o as noreciau pamatyt koki sena gera Terminator 1 Šypsena

"malonumu gatve" su LATECIA Kasta…
greitai ir paziuresiu,

O ash dabar labai labai noriu pazhiureti "Narsioji Sirdis"! Senas, bet kazko labai noriu vel ji pamatyt… Cha cha

Tai kad liudnai baigiasi… Šypsena

Man kazkada labai ji ishgyre,bet ash taip ir nepaziurejau jo Nekaltas