Kodėl?

Kodėl?

Mane ignoruojaŽliumbiaLiūdnasNeprijungia manęs geruoju, senuoju niku.Tai ką, aš dabar jį prarasiu?ŽliumbiaLiūdnasBlogaiKandaPiktasGerai dar kad turiu atsarginįNekaltasApakęsTai ką, palaidojot?ŽliumbiaLiūdnas

tfui …del tokio kako zliumbi …asmennybe juk svarbiau

NU JO, O PASKUI NIEKAS NESUPRAS, KAD ČIA AŠŽliumbiaNiekas manęs nepažins?Žliumbia

Ką, tavęs nepažins????????? NigdyNeKietas

nu jau kur cia taves nepazinsi …jei jau as atpazystu …tai kiti tikrai zino kas Taip

Tai man ano niko nebeatiduosNekaltasApakęsO kai suderins tą bitę, tai gal gražins? Bo dabar toji bitė labai lėtai veikia ir vis išmeta errorTaipBlogaikiek supratau, vakar apie 21 val. buvo dar ir banga, ir bitė lygiagrečiai. bet banga buvo spalvingesnė, o dabar viskas žalsvame foneGirtas

gaječka-o kokis tavo nickas buvo?Drovus

sorry, but who are you?
Cha cha

Liežuvis

Man tai nusispjauti i nica ,mylesiu Tave betkokia.
VerzliaraktisApkabinimas

tai sakiau, kad manęs dabar niekas nebepažins?NeLiūdnastai juk irgi varžtelienė buvauTaip

Ačiū, bet kaip aš dabar paskaitysiu visus tuos brangius tavo laiškelius privateLiūdnasŽliumbiaNekaltas???!!!???Kanda


Muterka, del techniniu dalyku reiktu kreiptis [email protected] Aisku, pries tai isitikinti, kad tikrai atidziai registruojiesi ir visos raideles/skaiciukai kaip turi buti suvedami.
Boba