kodėl wyrai geria?

Vinsi kas per parkės? Suprantu aš, kažkokios tuftos prišvirkštintas, o tu?

tai tarp vyru be… o tarp moteru kartais buva problemu

Kad tu žinotum, galvojau reikės žiūrėti į dangų kvadratėliais… Ėjau susitarti, kad nukeltų kokiems 20 m., kai būsiu sena ir viskas vienodai rodys. A kokios parkės? Kai paskaitau opusus apie oro išleidimo galimybes pro tarp apatiniuose žanduose esančią skylutę, kartais galvoju… tingiu rašyt… Flirtas pavargau…

Moterai, moterai Nekaltas… Nėra moterų, nėra problemų LaimingasLatekso vagina viską sutvarko…

Na taip Tu teisus…daug žmonės daro dėl malonumo ir ne wisada tai turi būti blogai… bet pwz; sweikina wien į kitą"nu pupt" išgeria ir susiraukia Veee, bet wis tiek geria…po welnių koks čia malonumas… Na taip geri gėrimai Taurė geriant su saiku Gerai kodėl gi ne… Negi nėra kitokios atsipalaidawimo formos…narkotikai tai išwis tabu…laikina ir nieko werta…pasekmės newertos trumpalaikės euforijos Atsiprašau dėl temos pawadinimo Tiesiog man nuolatos tenka susidurti su girtais wyrais, moterys tiesiogiai neįrodė galinčios taip pat

Ką tu, Xamlai, ne teismai… Bet man prakaituoja ir pažastys, ir kojos. Nubėgau į kriauklę… viskas čiki. Nasčiot teismų. Teisėjas klausia juodo nusikaltėlio: -Podsudymyj, sčitajete sebia vinovnym. -Niet. -Nu na niet i suda niet. Podsudymyj, svobodien. Iditie domoj.

o gal geria nes ant ju peciu uzkraunama pernelyg daug atsakomybes??? Nežinau

Zinau saika,jei nukrentu rskias gana… Cha cha

…ashai geriu. Ir daug geriu. Norechiau gerti rechiau, bet ishsilavinimas ir darbo pobudis neleidzhia… Tomis trumpomis akimirkomis - kai prablaiveju - skaitau paskaitas vienoje shvietejishko pobudzhio istaigoje apie alkoholio zhala jaunam organizmui… Jauchiuosi naudinga visuomenei… Laimingas

Tu čia rimtai? O ar ne todėl, kad bijosi bet kokios atsakomybės? Nors, tiesą sakant, geriau būti moterim, lengviau. Ko pavydžiu vyrams, tai jų požiūrio į kasdienybę, logikos… Šypsena

Važiuoja rusas su britu viename kupe… Britas ištraukia viskio plečkutę ir veidrodį… Išgeria, pažiūri į veidrodį, vėl išgeria, vėl pažiūri… Rusas, sėdi, sėdi, neiškentęs: “Ty eto… Čivo to v zerkalce smotriš?”. Britas: “Nu, uvažajemyj ser, videti li, kak uvižu čto ot spirtnogo glaza načinajut krasnet, značet norma”… Rusas pasikasė makaulę, pakėlė deįinę koją, garsiai nusibezdėjo, pasilenkė iš po gulto ištraukė 10 litrų samagono balkšvo bonkę ir trilitriako raugintų kopūstų. Xlobyst stakaną samagonkės, kopūstų, išsižioja ir žiūri per veidrodėlį į glotkę sau… Britas: “Izvinite uvažajemaj ser… a počemu vy sebe v utrobu smotrete?” Rusas: “Nu eto, karoče, kak kopusta vsplyviot, značet norma.”… Jooo, va taip ten su tais saikais.

arba užsikrauna patys…

ribotuwą jums wisiem įmontuoti reiktų Drovus

wisada randi pasiteisinimą…žmonės linkę sawo pasirinkimą neswarbu koks jis bebūtų, patesinti argumentuodami, kad kitaip neįmanoma…sawęs įtikinimo principas

…ne hodi v chuzhoj monastyr so svojim ustavom - vistiek neivertins… Laimingas Nors, naivumas turi savo zhavesio Taip

…Vyrai gėrė,vyrai gers… …kol žemelė apsivers… …kai žemelė apsivers, ant griuvėsių vyrai gers…

Gerc yra geraj Cha chaEx gorilka, cė gorilka Cha chaIr ne tik todėl, kad bobos ūrodlivos gražesnėmis pataptų Cha chaŠiaip, gerci yra smagu Taip Taip TaipBet aš nežinau aršesnio žvėries už girtą bobą Ne Ne Ne

w monastyre mne nechego delat’ moloda eščio… naiwumas - priwalumas palydėtas ašaromis - pasisekimas garantuotas Taip

Baisu o aš įsitikinau, kad aršenio gywulioi kaip girtas wyras nėr…

nazi , pritariu visais punktais, nors akmuo i mano genties darza…