kodėl wyrai geria?

kuo puikiausiai. saika reik jaust

niuz nesiraukyk…juk nieko neįmanomo nėra…mažu žmogus gali

tiek Vyras, tiek Moteris, geria vienodai Taip, tik Moteris greiciau nusigeria Girtas

bet kažkodėl nepasimoko Pavargęs matyt, nėr jau taip blogai Girtas

iš kur tokia statistika? NekaltasWyrams daugiau reikia Alus

Juokiasi arba kad patys sau grazhesni atrodytu.

cia jau kokios ligos atveju

niu jau ???negi tik taip

tsituoju klasikus: “…nuo senų senovės vyrai tai geria, nes tai yra skysta… jei tai būtų kieta, vyrai tai graužtų…”

jeigu tai būtų neįkandama, laižytų…bet, suprask, įpročių nekeistų… Pavargęs

žinai, man kažkaip pati tema atrodo ydingai suformuluota… Nustebęsjuk moterys taip pat geria, ir niekam ne paslaptis, kad jų tarpe taip pat galime aptikti… na tarkim lengvai piktnaudžiaujančių… kodėl žmonės geria? nes alkoholis sukelia euforijos būseną, padeda užsimiršti, atpalaiduoja… todėl ir priklausomybė atsiranda - kai tau gerai, nori kad tai nesibaigtų.

Ruporai, ishsyk juntama, jog esi humanistas Taip

Blyn, vakar kamštyje stovėdamas suradau amžiną tiesą/ Žmonės viską daro tik vardan malonumo, geria, ten daro to sio pagal oirientacijas, narkošinasi, karoče viską kas smegenyse padidina euferinų skaičių Nekaltas… Jooo, o išvados taip ir nepadariau…

…endorfinu, Xamlai, endorfinu… Nx analphabetus… Laimingas

Zhasyte… Nu kam tai Nežinau? Blyn, protingas suprastų, kvailas nepastebėtu… Nekaltas Echhh, mano savimonė ritasi žemyn…plet.

…Xamlai, ashai, shvelniai tariant, nemegstu zhmoniu… O ypach Moteris su didelemis krutinemis ir ilgomis kojomis… Kanda

Man tas nerūpi, nei kojos nei plaukai, nes sexshope nusipirkau vaginos imitaciją ant visos lėlės neužteko pinionzų.

musu skoniai nesutampa ir tai gerai… bent jau konkurencijos vienas kitam nesudarysime…

Tai kodėl, galų gale vyrai geria, o moterys pagiriojasi…? Ir kam nuo to geriau…? Ir … tingiu… Uf, negalėjau atsisakyti pagundos pasisakyti. Matyt, vienam iš praeitų gyvenimų buvau Adomas ir mane Ieva sugundė Mičiurino neapskiepytu obuoliu. A, ir dar. Ne tik klizma veikia išganingai. Kartais saldainių dėžutė toookius stebuklus daro. Ypač biudžetinėse institucijose. O aš, … (vos vardo neparašiau), bijojau. Drovus

Baik tu, tu be konkurencijos Laimingas