KODEL VAIKINAI VAIDINA ANGELUS,JAI ISTIKRO YRA VELNIAI?)

mums netrukdo.bet sudaro nuomone apie tave. Taip

? kas cia jums forbiden, lol Cha cha

O mes nieko neslepdami pasipasakojom vienas kitam apie savo ex. O kokia prasme slepti? Vienas i kita ziurejom rimtai, galvojom apie bendra ateiti ir nenorejom, kad ateityje iskiltu kokiu nors papildomu klausimu ar nesusipratimu del to. As nepuoliau i nevilti, kad buvau jam tikrai ne pirma Mirkt, jis nepanikavo, kad man irgi nebus pirmas. Na, galu gale juk nebe kokie 18meciai esam Mirkt Galu gale, jei vaikinui tarkim 25 metai, o jis dar nera mylejesis nei su viena mergina, vat tuomet tai man daug klausimu iskiltu !!!Bet, aisku, melas apie tai kalbant tikrai nera gerai Ne

Ir kazin kokiu? Nekaltas Cha cha

SIOS TEMOS PAGRINDAS YRA TAI,KAD AS JAM SAVO PRAEITI ISREZIAU BE JOKIU SLAPUKAVIMU,JIS TO PRIMYKTINAI REIKALAVO,GALU GALE VISA KA ZINO APLINKINIAIS KELIUKAIS BANDO PRIKISTI… BLOGYBE IR TAME,KAD MES IKI RIMTU SANTYKIU LABAI ILGAI BUVOM GERI DRAUGAI,TAD…

ar,tarkim,bus su juo ka veikti po to,kai jau paziuresim visas vakarines vaikiskas programeles per tv Cha cha Drovus

O kodel gi ne? Nekaltas Cha cha

Nei is sio nei is to zmogus nemeluoja. Gal tiesiog maziau smerk ji, bet pasistenk suzinot, kodel jis taip dare? Pamegink issiaiskint melavimo priezasty, tada galesi kazka spresti… gal jis tiesiog nenorejo taves skaudint…

draugam ir rankos pirstu neuztektu Šypsena bet va turedavo proto susilaikyti Šypsena

Koks skirtumas kiek jis ju turejo pries tave ???Dabar esi tu nw.,periodas ir kodel atu turetu rupeti jo buvusios ???

Niekaip nesuprantu to begalinio noro: išknisti visą partnerio praeitį nuo a iki z. Kam tau to reikia? Nu buvo. Nu ir ką? Trys mergos. Ar trylika. Koks tau skirtumas KAS BUVO??? Žmonės gyvena, susitinka, išsiskiria, klysta - gyvenimas iš to susideda. Leisk tau pasakyti, mieloji, : TU PATI SUSIKŪREI ANGELĄ. O jis pasirodė esąs tik vyras, ir liko apšauktas velniu. Lyg to dar negana - visa vyriška giminė liko apšaukta velniais Cha cha Cha cha Ir viskas todėl, kad tavo vaikinas tau neviską papasakojo apie savo praeitį. Jei jau tu viską išdėstei apie save nuo pampersų laikų iki pirmosios meilės, jei jau tau taip reikėjo - tai dar nereiškia, kad jis privalo tau atsilyginti tuo pačiu. Kiekvienas turi teisę turėti savų paslapčių. Na… nebent kalėjime būtų sėdėjęs… Nekaltas Tada gal suprasčiau. O nepagalvojai, kad, galbūt ir tu jo gyvenime kada nors tapsi tiesiog epizodu, pakeleive, galbūt… klaida? Jokiu būdu tau to nelinkiu. Gėlė Bet jei ir toliau taip galvosi ir pyksi dėl niekų… visko gali būti Pavargęs

To: Pride Geraisaunuole! pritariu tau,labai aiskiai pasakei Taip

Na ką jūs… Flirtas Drovus Mirkt

Juokiasi o kam pasakoT Cha cha praeitis yra praeitis… o ką? Flirtas tegul Vyras galvoja kad jis yra nūūū jei ne pirmas tai bent jau antras Liežuvis Cha cha ir amžius čia ne prie ko Angelas Juokiasi

Cha cha pirma parašiau komentarą po to pamačiau kad mane aplenkė Kanda Kanda Cha cha

ania Liežuvis pats toks Liežuvis Cha cha nūū manau kiekvienam Vyras patiktų: o tu žinai brangusis mano 2 darė va taip, o 16 va taip, bet man labiau patinka taip Liežuvis Cha cha

ania? Baisukiek ligų jau persirgai? Liežuvis Cha cha plintančių./. o jei rimtai? tau įdomu Apakęs Apakęs alia ot cekava zosė Piktas Cha cha

**

**

reik palaukti viena kita menesi ir suzinosi skaicius atitinkancius tikrove DrovusArba kaip kazkas sake, tegul galvoja, kad 1-mas ar 2-nas tik yra Šypsena