KODEL VAIKINAI VAIDINA ANGELUS,JAI ISTIKRO YRA VELNIAI?)

Na istiesu mes jauni ŠypsenaNera ko ir noreti,bet vistiek toki dalykai siutina Mirktaciu Tau… Šypsena

Na tai pagaliau suzinojai koks tas zmogus yra… Ir tikrai yra skirtumas ar 1 ar 50, jei jau pradejo, tai tik per stebukla sustos. Man asmeniskai ziauriai slikstu butu, jei zinociau, kad mano mergina yra pora futbolo komandu pamyleje Nežinau

Vaikinai vaidina angelus,nors is tikro yra velniai todel,kad taip lengviau suvilioti panele…

50?! per kiek? per 5 metus? gaunas po 10 merginu per 350 dienu apytiksliai. ne tiek ir daug. net kas menesi jis neturejo po mergina. Juokiames is to, shaipomes… jei jis turejo kad ir 50, tai dar nereiskia kad jis elgsis taip visa gyvenima. Reikia ne stebuklo, o mylimo zmogaus, kuriam esant jis netures poreikio ieskoti kitos.

bet as nesuoprantu-kox skirtumas kas buvo praeity???Mano sprendimo absoliuciai neitakojo tai,kiek partneriu buvo iki manes.Galu gale vyrams kiti standartai nei moterims.Evoliucija leme,jog sie turi isbarstyti po pasauli kuo daugiau savo seklos. O temos autore verciau pasimokytu rastingumo,tad po keliu meteliu gales imtis ir vyru psichologijos…

Prie ko tas rastingumas ir psichologija?? tau tai trugdo?

siek tiek. Nekaltas

nu jei jau 50 kartu nesugebejo isdraugauti daugiau kaip menesi, tai ir 51-mas karta bus 100% toks pat… ir nereikai lialia, kad cia tik mylimo zmogaus reikia, aisku buna stebuklu ir t.t. man is viso slykstu, kad net kazkas draugavo su mano mergina, o ka jau kalbet apie… aciu dievui, tai buvo tik 1 Cha cha

na jei apie evoliucija, tai nemazai gyvunu sugeba visa gyvenima prabuti poroje Gerai kodel negaletu buti tokie vieni is gyvunu su daugiau smegenu, tai yra zmones? man atrodo, dauguma ir siekia butent to NekaltasO jei kam patinka “seti sekla po pasauli” ju pasirinkimo laisve ir gyvenimo budas ir jis nera kazkuo blogas, bet 99% jis to nepakeis visa gyvenima Taipatsiprasau uz siaura poziuri, bet jis kolkas tik toks Drovus gal su patirtim jis pasikeis Laimingas

Gerai liuks tavo mergina. Protinga. Pas protingas visi sekantys vyrai būna viso labo antri JuokiasiŠvelniai tariant mažiau patyrusios iškloja kaip ginekologui, tada 99 proc. problemos garantuotos. Labas

kiek ju buvo, tai nezinau, bet nepradejo nuo 15 su kiekvienu gultis… sakai reikia patirties? Nekaltas nu linkiu laimes ja kaupti Mirkt gal ir Moteris rasi su geru stazu Cha cha

nzn-as pasakiau tiesa-nepatikejo.Sako-PER MAZAI Pavargęs Nekaltaso man atrode -PER DAUG Drovus

Jei ieškočiau meilužio, tai gal ir pliusas Taip, bet jei nuolatinio draugo - kam man reikia išsitrynusio kokio Nekaltas Cha cha

Tai vėlgi, sakau - jei šiaip sugult, tai vienodai, o jei ko rimčiau, tai nė už ką! Ko iš perėjūno tikėtis? NustebęsAš negalėčiau nugalėt savyje psichologinio barjero paprasčiausiai Nekaltas

ar mes kalbam apie draugyste ar apie sex’a?!

nu kad ne tik sugult-susituokem juk…Kox skirtumas-sexas-tai tik fizinis kontaktas(maloniau nei rankos paspaudimas).Stai jei jis butu zudikas manjakas ir man to nepasakytu…(o jei pasakytu irgi nepadetu Cha cha) turiu omeny-as buvau mokyta gerbti savo kuna ir bet kam jo nedalyti,bet esu patenkinta,jog vyras turi daug patirties,tad jis gali mane daug ko ismokyti ir suteikti malonuma…

autore pati parase: sake, kad mylejosi su viena. Melagis. Kad mylejosi, dar nereiskia kad sake “myliu”, “tu man svarbi” ir panasiai. o tokiu santykiu ir naktu gyvenime pasitaiko.

hahaha tokie jau mes. va kokia ikona turetu but sakinio gale: 4d5.net/boardimages/avatars/devil.gif

forbidden!!! ???cia tik paerzinimui-turetu,bet nerodysiu Šypsena?

as jau toks zmogus, kuris norisi isipasakoti apie save artimam zmogui apie praeiti ir t.t. Esu jautrus zmogus Žliumbia