Kodel vaikinai renkasi kompa nei buvima su panom?

Gal tie vaikinai 12-14 metų? Nekaltas

Taigi sakiau kad nerusisiu jos Drovusnu bet faktas islieka kad tu antras Cha cha

man antram nepatinka Cha cha Ne

a tai ka siulai man antram likt ??? Piktas Kandane velnio neisdegs Piktasarba antras lieki arba antras Cha cha

sorry, o ka mastyti? Tarkime vietoj to, kad sias 3 dienas butumem nors viena diena kartu, jis buvo pas pusbroli barake prie kompo, nu draugaujam jau ilgai, bet tokiu bajeriu nebuvo Piktas Žliumbia Žliumbia Žliumbia

nu ok, atsiminsiu as viskas Cha cha, geriau jau as pass iki kito karto Drovus

Tai kad su panom vienas vargas. Vis joms kas nors blogai,negerai. Jom reikia, romantikos, glamoniu ir pan. o kai pasakai kad tau reikia is ju vieno paprasto dalyko sekso jos mazdaug dar ne laikas, palauk dar ir pan. Kompas bent jau nesigincyja ka liepi ta ir daro Cha cha

Nu ir isrankumas Nekaltas del smailejos as tai ir antras sutikciau but Drovusbet aisku kadangi as dabar pirmas tai tik sakau kaip butu Cha cha

Pala pala, nuo kad nuo sedejimo viagros prireikia ??? Cha cha as tai kiek zinau nuo sedejimo hemorojus islenda Nekaltas

ai, dar iskeliau skandala, tai jis nesuprato kas cia tokio, jau rimtai kompas smegenu darba apribojo Kanda

sorry, bet dar nera sukurta sexo masinu

taip daro nenormalus… Liūdnas na vat as pvz dafiga prie kompo sedziu bet nemanau kad mano pana nuskriausta!!! Šypsena

todėl kad dauguma iš jų lochai

tai cia daugiausiai nepilnameciai tokie Šypsena ta prasme dar jiems ydomu kiti dalykai,o prabegs keli meteliai ir viskas susitvarkys Šypsenanepergyvenk del tu bernu

na tai as irgi taip sakiau… Taipbuvau ir anoniminiu kopmiuterastu kursus uzsakius, bet… Ne vel tas pats…