Kodel vaikinai renkasi kompa nei buvima su panom?

Nevisi taip daro. O jei vyksta su tavo vaikinu- susimastyk apie save.

Šypsena Taip Gerai

Ai as ir ta turejau omeny tiesiog sumaisiau Girtas

Radai ko gedytis, smaileja sava bobike Taipas su ja jau sutariau kad ji man masina pamuilins vasara su bikiniu Cha cha

Tikriausiai jiems su PC įvedimo įrenginiais paprasčiau susitarti nei su tavaisiais. Taip Cha cha****\ *Placebo - Protect me from what I want

klausimas is durdomo… Taip Pavargęs

Bet ale akujet, durdoma kompais aprupino Pavargęs

kompiuteris niekada nepaprasys nupirkt kailiniu ir niekada neisvadins Kiaulė o jeigu rimtai tai Nekaltas Nekaltas

Aha Taip, iki šiol kažkaip tik su mobiliakais buvo Laimingas

na na as su tokiu vienu gyvenu kuriam jau virs 23 ir vis kompoas ir kompas…gerai, kad jis ne mano bernas Taip isproteciau… ir siaip nesuprantu niekaip tokiu bernu ir turbut nesuprasiu…jie nieko nemato tik kompa kompa ir kompa…gyventu kaip kiaules siukslyne, nieko nevalgytu ir visada butu prasmirde jei i dusa nenuvarytumem…siaubas…ir dar aiskina tokie, kad gali ir be mergu gyvent … Ne nu zinote…tikiuosi kad yra ir noarmaliu berniuku dar sitoj zemej… Apakęs

nusivyliau ja Žliumbia kam taip ziaurei, reikejo nors uzsimint pro maza skylute, o cia, griuvo mano visi planai ateities…tilto nebera tarp realybes ir svajoniu bei planu Žliumbia Žliumbia Žliumbia

tokiems jau gyditis nuo kompo priklausomybes reikia Taip

Nia tu gal netaip supratai - man ji tik masina nuplaus ir viskas Taipo tu gali ciesint gal ji tau ir su seseles chalatu pasoks Drovus

kompas geriau net už šuni Cha cha

ai tik nereikia manes cia uz pirsto vedziot Cha cha, zinau as tuos “pasiplovimus” su bikiniu Drovus

nezinau kaip tau su meteliais ir su supratimu kas gyvenime svarbu, bet man mergina yra laisvalaikis, o kompas darbas ir mokslai… darbo dienu yra 5, o laisvadieniu tik 2 Kietastai dabar pasakyk ka man daryt? mesti darba ir ieskot kito kuriame tereiktu tik 2 dienas dirbt ir 5 ilset? o po kokio pusmecio isvis iseit i gatve buomzaut kartu su mergina? Cha cha

nu as duodu garbes zodi kad nerusisiu jos Ne Drovusvebent ji pati nores Drovus

Drovus

Tai sutarem ??? Drovus

tipo man antram? Drovus